Rezultati

Rezultati

Finale ekipnega prvenstva za SŠ

Nova Gorica, 16.10.2013

SKUPNO - 400 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10KOREN Denis II. GIM. MARIBOR199550.16874,0
20ZUPANC Anej I. GIM. V CELJU199850.24870,0
30JAMNIK Jan ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199550.88835,0
40ĐAMBIĆ Emrah ŠC PET LJUBLJANA199551.34811,0
50BRLEK Aljaž GIM. PTUJ199551.59798,0
60KOČEVAR Jan ŠC NM - SEŠTG199551.97778,0
70RAKUŠČEK Cene GIM. ŠIŠKA199752.21765,0
80DREVENŠEK Mark GIM. PTUJ199652.54748,0
90KAVČIČ Bine GIM. NOVA GORICA199552.62744,0
100STANKOVIČ Matej GIM. ŠENTVID199653.43704,0
110KOPAČIN Jan ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199854.23665,0
120MATTIAZZI Simon GIM. NOVA GORICA199854.31661,0
130LJUBIČ Leon GIM. ŠENTVID199654.54650,0
140VREČIČ Matej ŠC PET LJUBLJANA199755.34613,0
150MAZE Staš SZŠ CELJE199555.59601,0
160MERZELJ Gašper GIM. ŠIŠKA199856.00583,0
170KOREN Marko II. GIM. MARIBOR199856.06580,0
180CVIKL Matija I. GIM. V CELJU199856.34568,0
190GAVRANIČ Timon ŠC NM - SEŠTG199856.50561,0
200KLASINC Žan SERŠ MARIBOR199656.60556,0
210POMPE Domen GIM. BREŽICE199756.87544,0
220BAŠIČ Armin GIM. JESENICE199757.96498,0
230LEPŠINA Filip GIM. BREŽICE199558.12492,0
240RAKOVEC Nik GIM. JESENICE199658.33483,0
250BRAČKO Alen SERŠ MARIBOR199658.44479,0
260BRAJDIČ Marcel SZŠ CELJE199458.97457,0

po skupinah (1. skupina) - 400 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10KOREN Denis II. GIM. MARIBOR199550.16874,0
20ĐAMBIĆ Emrah ŠC PET LJUBLJANA199551.34811,0
30RAKUŠČEK Cene GIM. ŠIŠKA199752.21765,0
40DREVENŠEK Mark GIM. PTUJ199652.54748,0
50BAŠIČ Armin GIM. JESENICE199757.96498,0
60BRAJDIČ Marcel SZŠ CELJE199458.97457,0

po skupinah (2. skupina) - 400 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ZUPANC Anej I. GIM. V CELJU199850.24870,0
20KOPAČIN Jan ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199854.23665,0
30MATTIAZZI Simon GIM. NOVA GORICA199854.31661,0
40LJUBIČ Leon GIM. ŠENTVID199654.54650,0
50GAVRANIČ Timon ŠC NM - SEŠTG199856.50561,0
60KLASINC Žan SERŠ MARIBOR199656.60556,0
70LEPŠINA Filip GIM. BREŽICE199558.12492,0

po skupinah (3. skupina) - 400 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10JAMNIK Jan ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199550.88835,0
20KOČEVAR Jan ŠC NM - SEŠTG199551.97778,0
30KAVČIČ Bine GIM. NOVA GORICA199552.62744,0
40STANKOVIČ Matej GIM. ŠENTVID199653.43704,0
50CVIKL Matija I. GIM. V CELJU199856.34568,0
60POMPE Domen GIM. BREŽICE199756.87544,0
70BRAČKO Alen SERŠ MARIBOR199658.44479,0

po skupinah (4. skupina) - 400 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10BRLEK Aljaž GIM. PTUJ199551.59798,0
20VREČIČ Matej ŠC PET LJUBLJANA199755.34613,0
30MAZE Staš SZŠ CELJE199555.59601,0
40MERZELJ Gašper GIM. ŠIŠKA199856.00583,0
50KOREN Marko II. GIM. MARIBOR199856.06580,0
60RAKOVEC Nik GIM. JESENICE199658.33483,0