Rezultati

Rezultati

Finale ekipnega prvenstva za SŠ

Nova Gorica, 16.10.2013

SKUPNO - 100 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10SIMONČIČ Aneja I. GIM. V CELJU199812.53941,0
20DEBEVC Kaja GIM. ŠIŠKA199612.71913,0
30ŠEPETAVC Manca GIM. ŠIŠKA199512.76905,0
40ČUFER Ana ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199613.06860,0
50ZEVNIK Klara GIM. BREŽICE199613.10854,0
60JUG Tina I. GIM. V CELJU199613.26830,0
70KOLENC Nina GIM. ŠENTVID199713.27828,0
80MAKOVEC Sindi GIM. NOVA GORICA199713.28827,0
90LUKAS Tjaša II. GIM. MARIBOR199713.55787,0
90KRAŠEVAC Urša SŠ SL. BISTRICA199713.55787,0
110PERINČIČ Maja GIM. TOLMIN199813.58783,0
120TERBOVŠEK Pija ŠC CELJE, GIM. LAVA199813.72763,0
130KRAJNC Ines GIM. PTUJ199813.81750,0
140PAVLIN Špela ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199813.90738,0
150FERARA Živa ŠC CELJE, GIM. LAVA199813.99725,0
150SLEJKO Špela GIM. NOVA GORICA199813.99725,0
170POGORELČNIK Tina GIM. BEŽIGRAD199814.02721,0
180JERELE Erika GIM. NOVO MESTO199614.07714,0
190BITENC Dijana GIM. ŠENTVID199614.12708,0
200RESNIK Norma GIM. NOVO MESTO199614.15703,0
210BARBIČ Ema GIM. BEŽIGRAD199614.19698,0
220ZOTLER Mojca SŠ SL. BISTRICA199614.43666,0
230PIRC Karmen GIM. BREŽICE199714.61642,0
240POŽAR Iva II. GIM. MARIBOR199814.69632,0
250KORPIČ LESJAK Maruška GIM. PTUJ199514.71629,0
260MLEKUŽ Ajda GIM. TOLMIN199514.79619,0

po skupinah (1. skupina) - 100 m, dijakinje, veter: -0,8

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10SIMONČIČ Aneja I. GIM. V CELJU199812.53941,0
20DEBEVC Kaja GIM. ŠIŠKA199612.71913,0
30MAKOVEC Sindi GIM. NOVA GORICA199713.28827,0
40KRAŠEVAC Urša SŠ SL. BISTRICA199713.55787,0
50PAVLIN Špela ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199813.90738,0
60BARBIČ Ema GIM. BEŽIGRAD199614.19698,0
70KORPIČ LESJAK Maruška GIM. PTUJ199514.71629,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m, dijakinje, veter: -0,4

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ŠEPETAVC Manca GIM. ŠIŠKA199512.76905,0
20ČUFER Ana ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199613.06860,0
30JUG Tina I. GIM. V CELJU199613.26830,0
40KRAJNC Ines GIM. PTUJ199813.81750,0
50SLEJKO Špela GIM. NOVA GORICA199813.99725,0
60POGORELČNIK Tina GIM. BEŽIGRAD199814.02721,0
70ZOTLER Mojca SŠ SL. BISTRICA199614.43666,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m, dijakinje, veter: +0,3

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10KOLENC Nina GIM. ŠENTVID199713.27828,0
20PERINČIČ Maja GIM. TOLMIN199813.58783,0
30TERBOVŠEK Pija ŠC CELJE, GIM. LAVA199813.72763,0
40JERELE Erika GIM. NOVO MESTO199614.07714,0
50PIRC Karmen GIM. BREŽICE199714.61642,0
60POŽAR Iva II. GIM. MARIBOR199814.69632,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m, dijakinje, veter: -0,2

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ZEVNIK Klara GIM. BREŽICE199613.10854,0
20LUKAS Tjaša II. GIM. MARIBOR199713.55787,0
30FERARA Živa ŠC CELJE, GIM. LAVA199813.99725,0
40BITENC Dijana GIM. ŠENTVID199614.12708,0
50RESNIK Norma GIM. NOVO MESTO199614.15703,0
60MLEKUŽ Ajda GIM. TOLMIN199514.79619,0