Rezultati

Rezultati

Finale ekipnega prvenstva za SŠ

Nova Gorica, 16.10.2013

SKUPNO - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10PAVLOVIČ Grega GIM. PTUJ199811.37763,0
20RAKUŠ Tomaž GIM. PTUJ199511.48731,0
30KOVŠE Gregor Karl ŠC PET LJUBLJANA199611.49728,0
40MURN Blaž ŠC NM - SEŠTG199611.56708,0
50PREGL Nik SERŠ MARIBOR199711.72664,0
60BIZJAK Žiga GIM. ŠENTVID199511.77650,0
70NOVAK Alen SZŠ CELJE199511.80642,0
80VELKNER Primož SERŠ MARIBOR199711.86626,0
90RAJLIČ Denis I. GIM. V CELJU199811.90616,0
100ŽUNIČ Žiga ŠC NM - SEŠTG199611.91613,0
110HORVAT Jernej GIM. ŠIŠKA199811.94605,0
120PAULIN Tjaš GIM. ŠENTVID199611.97598,0
130ULČNIK Rok GIM. BREŽICE199612.08570,0
140SIMČIČ-ZULJAN Miha GIM. NOVA GORICA199512.12559,0
150MEKINA Žan GIM. JESENICE199612.13557,0
160ŠKRINJAR Tilen SZŠ CELJE199512.15552,0
170PEVEC Timotej ŠC PET LJUBLJANA199712.16550,0
180PRESKAR Jože I. GIM. V CELJU199512.28520,0
190MLADIČ Iztok II. GIM. MARIBOR199612.32511,0
200HERMAN Aljaž II. GIM. MARIBOR199812.35503,0
210LOKAR Jan GIM. BREŽICE199712.40492,0
210MUHIČ Natan GIM. NOVA GORICA199812.40492,0
230DEBENJAK Miha ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199612.47475,0
240SMRDELJ Benjamin ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199512.64437,0
250LINDIČ Jernej GIM. JESENICE199612.80402,0
0NUHANOVIČ Alen GIM. ŠIŠKA1997ODS0

po skupinah (1. skupina) - 100 m, dijaki, veter: +0,1

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10MURN Blaž ŠC NM - SEŠTG199611.56708,0
20PREGL Nik SERŠ MARIBOR199711.72664,0
30RAJLIČ Denis I. GIM. V CELJU199811.90616,0
40PAULIN Tjaš GIM. ŠENTVID199611.97598,0
50ULČNIK Rok GIM. BREŽICE199612.08570,0
60MUHIČ Natan GIM. NOVA GORICA199812.40492,0
70DEBENJAK Miha ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199612.47475,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m, dijaki, veter: -0,4

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10BIZJAK Žiga GIM. ŠENTVID199511.77650,0
20VELKNER Primož SERŠ MARIBOR199711.86626,0
30ŽUNIČ Žiga ŠC NM - SEŠTG199611.91613,0
40SIMČIČ-ZULJAN Miha GIM. NOVA GORICA199512.12559,0
50PRESKAR Jože I. GIM. V CELJU199512.28520,0
60LOKAR Jan GIM. BREŽICE199712.40492,0
70SMRDELJ Benjamin ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA199512.64437,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m, dijaki, veter: +0,7

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10PAVLOVIČ Grega GIM. PTUJ199811.37763,0
20KOVŠE Gregor Karl ŠC PET LJUBLJANA199611.49728,0
30ŠKRINJAR Tilen SZŠ CELJE199512.15552,0
40HERMAN Aljaž II. GIM. MARIBOR199812.35503,0
50LINDIČ Jernej GIM. JESENICE199612.80402,0
0NUHANOVIČ Alen GIM. ŠIŠKA1997ODS0

po skupinah (4. skupina) - 100 m, dijaki, veter: +1,0

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10RAKUŠ Tomaž GIM. PTUJ199511.48731,0
20NOVAK Alen SZŠ CELJE199511.80642,0
30HORVAT Jernej GIM. ŠIŠKA199811.94605,0
40MEKINA Žan GIM. JESENICE199612.13557,0
50PEVEC Timotej ŠC PET LJUBLJANA199712.16550,0
60MLADIČ Iztok II. GIM. MARIBOR199612.32511,0