Rezultati

Rezultati

Finale ekipnega prvenstva za SŠ

Nova Gorica, 16.10.2013

SKUPNO - 1000 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
1163POKRIVAČ Mateja II. GIM. MARIBOR19952:56.93895,0
2169PLAZNIK Anja GIM. ŠENTVID19963:01.45842,0
3162PLAZNIK Maja GIM. BEŽIGRAD19983:06.49786,0
4158ČOPI Špela GIM. TOLMIN19953:09.77751,0
5166KLEMENČIČ Nina GIM. ŠIŠKA19983:09.83750,0
6178ŠTANTE Kaja I. GIM. V CELJU19973:10.17746,0
7173SKAZA Eva II. GIM. MARIBOR19973:11.32734,0
8176ŠTEFANE Vita SŠ SL. BISTRICA19983:11.87728,0
9161PUŠNIK Urška ŠC CELJE, GIM. LAVA19973:12.47722,0
10154PIPAN Meta ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19963:14.27703,0
11167PLEŠKO Tara GIM. NOVO MESTO19983:16.98675,0
12171BAJC Monika ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19953:17.02675,0
13155ŠKERELJ Kaja GIM. ŠENTVID19983:17.40671,0
14172SLUGA Katja GIM. BEŽIGRAD19983:17.92666,0
15160PAVLOVIČ Brina I. GIM. V CELJU19963:18.49660,0
16156LOVŠIN Kaja GIM. ŠIŠKA19973:22.62619,0
17159ČEH Valentina GIM. PTUJ19983:27.08577,0
18157MURN Janja GIM. NOVO MESTO19963:27.23575,0
19175PETEK Katja GIM. PTUJ19983:33.29520,0
20168RUTAR Klara GIM. TOLMIN19983:37.32485,0
21170ČERIN Karin GIM. NOVA GORICA19973:43.75431,0
22164JURIČ Sara SŠ SL. BISTRICA19953:49.10388,0
23177GOŠEK Teja GIM. BREŽICE19973:50.36379,0
24153MAVRIČ Sara GIM. NOVA GORICA19963:54.43348,0
25165ŽERJAV Ana GIM. BREŽICE19953:56.30335,0
26174JAMBREK Asja ŠC CELJE, GIM. LAVA19984:16.63205,0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
1163POKRIVAČ Mateja II. GIM. MARIBOR19952:56.93895,0
2169PLAZNIK Anja GIM. ŠENTVID19963:01.45842,0
3162PLAZNIK Maja GIM. BEŽIGRAD19983:06.49786,0
4158ČOPI Špela GIM. TOLMIN19953:09.77751,0
5161PUŠNIK Urška ŠC CELJE, GIM. LAVA19973:12.47722,0
6154PIPAN Meta ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19963:14.27703,0
7160PAVLOVIČ Brina I. GIM. V CELJU19963:18.49660,0
8156LOVŠIN Kaja GIM. ŠIŠKA19973:22.62619,0
9159ČEH Valentina GIM. PTUJ19983:27.08577,0
10157MURN Janja GIM. NOVO MESTO19963:27.23575,0
11164JURIČ Sara SŠ SL. BISTRICA19953:49.10388,0
12153MAVRIČ Sara GIM. NOVA GORICA19963:54.43348,0
13165ŽERJAV Ana GIM. BREŽICE19953:56.30335,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
1166KLEMENČIČ Nina GIM. ŠIŠKA19983:09.83750,0
2178ŠTANTE Kaja I. GIM. V CELJU19973:10.17746,0
3173SKAZA Eva II. GIM. MARIBOR19973:11.32734,0
4176ŠTEFANE Vita SŠ SL. BISTRICA19983:11.87728,0
5167PLEŠKO Tara GIM. NOVO MESTO19983:16.98675,0
6171BAJC Monika ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19953:17.02675,0
7155ŠKERELJ Kaja GIM. ŠENTVID19983:17.40671,0
8172SLUGA Katja GIM. BEŽIGRAD19983:17.92666,0
9175PETEK Katja GIM. PTUJ19983:33.29520,0
10168RUTAR Klara GIM. TOLMIN19983:37.32485,0
11170ČERIN Karin GIM. NOVA GORICA19973:43.75431,0
12177GOŠEK Teja GIM. BREŽICE19973:50.36379,0
13174JAMBREK Asja ŠC CELJE, GIM. LAVA19984:16.63205,0