Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
100 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire
Krogla
Kopje
Disk
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14)
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14)
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12)
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12)
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 5. 10. 2019
SKUPNO - Četveroboj (pionirke U12), pionirke U12
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
0
8
7281
Jarkovič Lina
AKR
2008
18.19
0
0
62
5839
Bizjak Brina
GO
2008
18.53
0
0
84
9017
Fiegl Tina
GOATL
2008
13.51
0
0
119
7303
Burgar Iris
PSČ
2008
15.12
0
0
12
8378
Rogač Ana
AKR
2008
11.98
0
0
130
5603
Sovdat Gaja
PSČ
2008
19.65
0
0
120
6938
Gruden Anuška
PSČ
2008
16.03
0
0
64
9136
Curk Lana
GO
2008
14.25
0
0
127
9124
Lovre Anastasia
PSČ
2008
11.89
0
0
29
6042
Špolar Naja
BRE
2008
19.10
0
0
128
8386
Rutar Tanja
PSČ
2008
15.44
0
0
27
5460
Jurman Mia
BRE
2008
18.64
0
0
136
7655
Lovše Tija
PT
2008
20.01
0
0
90
9092
Valentinčič Ela Elizabeta
GOATL
2009
14.42
0
0
86
9131
Kobal Teja
GOATL
2008
16.94
0
0
126
6898
Leban Jež Vita
PSČ
2008
16.20
0
0
13
5245
Rogač Katarina
AKR
2008
22.33
0
0
87
9041
Koder Meta
GOATL
2009
14.75
0
0
123
8393
Leban Adriana
PSČ
2009
15.17
0
0
122
8566
Kavčič Nina
PSČ
2009
9.21
0
0
121
9127
Jačev Iva
PSČ
2008
11.41
0
0
88
8847
Marušič Mija
GOATL
2008
16.00
0
0
89
9139
Paravan Pija
GOATL
2008
11.95
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
8
62
84
119
12
130
120
64
127
29
128
27
136
90
86
126
13
87
123
122
121
88
89