Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA NA MIVKI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 07. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - FINALE

4

11. 07. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - FINALE

4

14. 06. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

16

13. 06. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

18

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA LEDINA 2
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA 2
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

13.6.2024 09:30

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA 2

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

13.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

13.6.2024 10:30

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA 2

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

13.6.2024 11:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA 2

13.6.2024 11:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

13.6.2024 12:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3306:0690:36546

GIMNAZIJA LEDINA

3214:2273:76-34

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

3122:4-265:70-52

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA 2

3030:6-644:90-460

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

13.6.2024 09:30

Športni park Ludus

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

0:2

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

13.6.2024 10:00

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

1:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

13.6.2024 10:30

Športni park Ludus

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.6.2024 11:00

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.6.2024 11:30

Športni park Ludus

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

13.6.2024 12:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

3306:0690:23676

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

3214:3172:75-34

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

3123:4-166:84-182

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

3030:6-644:90-460

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:1

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

13.6.2024 09:30

Športni park Ludus

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

2:1

GIMNAZIJA LEDINA 2

13.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠENTVID

0:2

GIMNAZIJA LEDINA 2

13.6.2024 10:30

Športni park Ludus

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

2:1

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

13.6.2024 11:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠENTVID

0:2

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

13.6.2024 11:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA LEDINA 2

2:1

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

13.6.2024 12:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

3306:24107:89186

GIMNAZIJA LEDINA 2

3215:3299:9454

GIMNAZIJA ŠENTVID

3122:5-385:98-132

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

3033:6-3104:114-100

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13.6.2024 09:30

Športni park Ludus

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

EKONOMSKA ŠOLA

13.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

13.6.2024 10:30

Športni park Ludus

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13.6.2024 11:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.6.2024 11:30

Športni park Ludus

EKONOMSKA ŠOLA

2:1

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13.6.2024 12:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

3306:0690:50406

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3214:4088:96-84

EKONOMSKA ŠOLA

3123:5-281:100-192

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3032:6-490:103-130


ARHIV:
7. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - FINALE

4

7. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - FINALE

4

6. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - Polfinale

4

5. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - Polfinale

4

4. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - Četrtfinale

8

3. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - Četrtfinale

8

12. 06. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

12

9. 06. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

11

8. 06. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

15

7. 06. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

15

5. 06. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

4. 06. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

13

1. 06. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

9

31. 05. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

12

25. 05. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

11

24. 05. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

10

26. 05. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

12

25. 05. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

22

28. 05. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

15

27. 05. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

16

28. 05. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

28. 05. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

12

29. 05. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

16

28. 05. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

31. 05. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

18

30. 05. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

18

26. 05. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

17

26. 05. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

13

27. 05. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

26. 05. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

16