Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA NA MIVKI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 07. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - FINALE

4

11. 07. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - FINALE

4

14. 06. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

16

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

2:1

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.6.2024 09:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

14.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

14.6.2024 10:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.6.2024 11:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.6.2024 11:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

14.6.2024 12:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3306:0690:61296

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

3214:2278:7174

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

3122:5-381:94-132

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3031:6-576:99-230

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

14.6.2024 09:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

0:2

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

14.6.2024 09:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:0

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

14.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:0

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

14.6.2024 10:30

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

14.6.2024 11:00

Športni park Ludus

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

14.6.2024 11:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

3306:0690:47436

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

3214:2275:7054

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

3122:4-259:77-182

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA

3030:6-660:90-300

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

14.6.2024 09:00

Športni park Ludus

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

14.6.2024 10:00

Športni park Ludus

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14.6.2024 11:00

Športni park Ludus

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

2:1

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

14.6.2024 11:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

2204:1370:56144

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

2113:2163:66-32

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

3122:4-281:8102

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

1010:2-219:30-110

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

VEGOVA LJUBLJANA

14.6.2024 09:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

14.6.2024 09:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

14.6.2024 10:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

VEGOVA LJUBLJANA

14.6.2024 10:30

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

14.6.2024 11:00

Športni park Ludus

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

1:2

VEGOVA LJUBLJANA

14.6.2024 11:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

3306:0690:37536

VEGOVA LJUBLJANA

3214:3184:89-54

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3123:4-176:80-42

GIMNAZIJA LEDINA

3030:6-646:90-440

13. 06. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

18


ARHIV:
7. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - FINALE

4

7. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - FINALE

4

6. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - Polfinale

4

5. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - Polfinale

4

4. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje - Četrtfinale

8

3. 07. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake - Četrtfinale

8

12. 06. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

12

9. 06. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

11

8. 06. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

15

7. 06. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

15

5. 06. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

4. 06. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

13

1. 06. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

9

31. 05. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

12

25. 05. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

11

24. 05. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

10

26. 05. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

12

25. 05. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

22

28. 05. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

15

27. 05. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

16

28. 05. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

28. 05. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

12

29. 05. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

16

28. 05. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

31. 05. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

18

30. 05. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

18

26. 05. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

17

26. 05. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

13

27. 05. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

26. 05. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

16