Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

3.2.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

Prijavljene ekipe:
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

4:6

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

6.2.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.2.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

3:4

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

6.2.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

0:4

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.2.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

0:5

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.2.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

4:2

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

6.2.2020 14:30

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

330011:0119

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

320110:1006

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

31026:9-33

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

30037:15-80

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:1

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

4.2.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

5:1

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4.2.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:1

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

4.2.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

1:2

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4.2.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

3:2

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4.2.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:7

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

4.2.2020 14:30

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

33007:439

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

320113:3106

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

31025:9-43

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

30032:11-90

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

0:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

7.2.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

1:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

7.2.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

3:2

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

7.2.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

3:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

7.2.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

2:1

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

7.2.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

7:3

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

7.2.2020 14:30

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

330013:3109

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

32015:6-16

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

31026:10-43

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

30031:6-50

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

1:1

GIMNAZIJA ŠIŠKA

13.2.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

0:5

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.2.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3:1

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.2.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

3:0

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

13.2.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

5:0

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.2.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

7:0

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

13.2.2020 14:30

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

321011:297

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

32109:187

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

31026:8-23

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

30030:15-150
20.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

15.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - 2. krog

8

5.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

11

5.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

31


ARHIV:
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

4.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

24.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

23.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

29

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

12

5.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga, 2. krog

8

23.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

16

10.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga - Finale

4

20.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga

6

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

28.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

5.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga  

6

7.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga/ končnica

4

21.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/končnica

4

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje-1.liga

6

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/2.krog

8

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

15

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake

35

6.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. in 3. liga

8

10.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga/končnica

4

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

15.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

8.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

18

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

24.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga

6

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

6.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - za 5.mesto

4

17.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

13.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

5.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

16

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

29

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3. in 4. liga  

12

10.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / Končnica

4

3.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

6

17.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog

8

10.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 1.krog

12

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

15

16.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga - Končnica

4

1.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

11.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Končnica

4

18.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/Končnica

4

11.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

4.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog  

8

16.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

26.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

33

8.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga Finale  

4

15.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

29.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale

4

7.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3.krog

8

1.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale

4

30.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.krog    

16

9.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

8

5.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

16.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3. liga  

7

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 5. do 8. mesto  

4

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

8

17.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale  

4

1.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Polfinale  

8

31.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale  

5

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

32

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje    

10

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

10