Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
9.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

2.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

3.2.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

20.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

15.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - 2. krog

8

5.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

11

5.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

31

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:2

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

21.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

21.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

3:1

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

21.1.2020 14:40

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

21105:324

GIMNAZIJA ŠIŠKA

20202:202

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

20111:3-21

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

1:4

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

22.1.2020 12:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

4:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

22.1.2020 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:3

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

22.1.2020 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

5:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

22.1.2020 13:35

DVORANA TIVOLI

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

3:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

22.1.2020 14:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

5:5

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

22.1.2020 14:45

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

321012:667

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

321014:957

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

31024:8-43

GIMNAZIJA ŠENTVID

30035:12-70

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:2

VEGOVA LJUBLJANA

23.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

0:8

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

23.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

4:1

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

23.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

VEGOVA LJUBLJANA

0:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

23.1.2020 13:35

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

1:1

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

23.1.2020 14:10

Dvorana Kodeljevo

VEGOVA LJUBLJANA

1:0

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

23.1.2020 14:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

321012:1117

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

31207:435

VEGOVA LJUBLJANA

31113:5-24

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

30031:13-120

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

0:5

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

24.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

4:3

EKONOMSKA ŠOLA

24.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

2:3

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

24.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

5:0

EKONOMSKA ŠOLA

24.1.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

0:5

EKONOMSKA ŠOLA

24.1.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

3:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

24.1.2020 14:30

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

330013:0139

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

32017:8-16

EKONOMSKA ŠOLA

31028:9-13

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

30032:13-110

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA POLJANE

0:1

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

28.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

1:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA POLJANE

2:4

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

28.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

1:4

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28.1.2020 13:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA POLJANE

0:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28.1.2020 14:05

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

1:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

28.1.2020 14:40

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

32106:247

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

32013:4-16

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

31115:414

GIMNAZIJA POLJANE

30032:6-40

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

0:5

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

27.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

0:5

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

27.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

1:4

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

27.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:0

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

27.1.2020 13:35

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

0:3

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

27.1.2020 14:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:0

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

27.1.2020 14:35

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

32108:087

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

31205:055

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

31114:6-24

GIMNAZIJA MOSTE

30031:12-110

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1:3

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

3:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:1

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

30.1.2020 13:35

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1:4

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30.1.2020 14:10

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

1:1

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

30.1.2020 14:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

32107:437

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

32104:137

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

31026:603

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30032:8-60

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

4:1

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

29.1.2020 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

1:6

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

29.1.2020 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

1:6

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

29.1.2020 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

0:1

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

29.1.2020 13:35

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

1:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

29.1.2020 14:10

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

1:7

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

29.1.2020 14:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

330010:289

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

320114:866

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

31026:10-43

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

30032:12-100

ARHIV:
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

4.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

24.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

23.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

12

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

29

5.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga, 2. krog

8

23.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

16

10.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga - Finale

4

20.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga

6

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

28.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

5.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga  

6

7.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga/ končnica

4

21.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/končnica

4

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje-1.liga

6

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/2.krog

8

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake

35

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

15

6.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. in 3. liga

8

10.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga/končnica

4

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

15.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

8.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

18

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

24.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga

6

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

6.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - za 5.mesto

4

17.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

13.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

5.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

16

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

29

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3. in 4. liga  

12

10.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / Končnica

4

3.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

6

17.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog

8

10.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 1.krog

12

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

15

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

16.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga - Končnica

4

1.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

11.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Končnica

4

18.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/Končnica

4

11.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

4.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog  

8

16.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

26.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

33

8.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga Finale  

4

15.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

29.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale

4

7.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3.krog

8

1.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale

4

30.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.krog    

16

9.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

8

5.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

16.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3. liga  

7

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 5. do 8. mesto  

4

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

8

17.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale  

4

1.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Polfinale  

8

31.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale  

5

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

32

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje    

10

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

10