Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.12.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

97

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
RejecMaks

M

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
KokalAleks

M

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
KokalFilip

M

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠverkarValentin I.

M

2014OŠ MIŠKA KRANJCA
MevljaMaks

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Barut Stela

Z

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
KalašNika

Z

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
Peklaj Rebeka

Z

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
IvanovićKala

Z

2012OŠ NOVE FUŽINE
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GolouhMaks

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MirtičMatic

M

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠkuljOskar

M

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
Žalar Rok

M

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
PopovićSimon

M

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
ZamidaAleksej Luka

M

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
Vehar Kastor

M

2011OŠ NOVE FUŽINE
RavelauMark

M

2010OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠčukaŽiga

M

2010OŠ VRHOVCI
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
DizdarNina

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Pahor RadilovićZara

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
Matysiak AvbeljSonja

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
KašVita

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
SmrdeljNika

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
FernandezGabriela Estefania

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
Šum Ana

Z

2010OŠ NOVE FUŽINE
Đurđić Graciela

Z

2010OŠ NOVE FUŽINE
Fir AndrejkaŽana

Z

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
HafnerLia

Z

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
PodvršičŽiva

Z

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
PezdirBrina

Z

2010OŠ VIČ
GrubešićUna

Z

2010OŠ VIČ
Marjanović Teodora

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Becele Lana

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DmitrašinovićMila

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StražišarAjda

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PopovićDavid

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
BožočTimotej

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
HohnecJuš

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
BarutSamo

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
FoisVasco

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
PetričJan

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
KrncŽan Luka

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Lovšin ŠurbekMaj

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
RenerVal

M

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
MedvešekMarko

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
ČučkinLovro

M

2009OŠ VIDE PREGARC
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PovalejDolores

Z

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
Lavrič Neža

Z

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
BadmusSamiat Lucia

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
MalinićLea

Z

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
KrivicBrina

Z

2009OŠ VIČ
Kekić Almina

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Trgalović Škrijelj Dalila

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PeršeLeja

Z

2009OŠ VIDE PREGARC
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BidovecBor

M

2012OŠ VIČ
GatejEmanuel

M

2013OŠ VIČ
RNMDE - Registrirane najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SklepičKarina

Z

2012OŠ VIČ
PrelesnikLena

Z

2012OŠ VIČ
Sedej Pija

Z

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PlestenjakBor

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PremošaRok

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MesojedecNikki

M

2010OŠ KOLEZIJA
KmetBlaž

M

2010OŠ KOLEZIJA
IričaninIzak

M

2010OŠ KOLEZIJA
SrebrničMartin

M

2010OŠ KOLEZIJA
Pirnovar David

M

2010OŠ NOVE FUŽINE
Šugman StubbsMartin

M

2010OŠ VIČ
Primožič Nejc

M

2010OŠ VRHOVCI
HrovatŽiga

M

2010OŠ VRHOVCI
SkubicAnže

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZaletelBor

M

2011OŠ VIDE PREGARC
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TrpinCene

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RogličJakob

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
KustecJurij

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
ČerinNejc

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
HorvatŽiga

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
BlazinaJure

M

2009OŠ KOLEZIJA
Čadež Vid

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
Pirnovar Bajc Jakob

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
Mattias Maks Ian

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
Benčina Nejc

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Sučič Miha

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
HrenMaks

M

2009OŠ VIČ
KovačičKolja

M

2008OŠ VIČ
TopolšekIzak

M

2008OŠ VIČ
KudićEmanuele

M

2009OŠ VRHOVCI
ObermajerMatic

M

2008OŠ VRHOVCI
LičenFilip

M

2009OŠ VRHOVCI
Sedej Aleks

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŠušteršičMatic

M

2008OŠ ŠENTVID
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Mavec Maja

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
HawlinaFiona

Z

2009OŠ POLJANE
FerkuljIza

Z

2008OŠ VRHOVCI
Gorjup Uma

Z

2008OŠ VRHOVCI
ZaletelBrina

Z

2009OŠ VIDE PREGARC
FrntičKiana

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠemeIsabela

Z

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA


ARHIV:
12.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

75

22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141