Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA NA MIVKI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 07. 2024 Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke - FINALE

4

11. 07. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke - Četrfinale

8

11. 07. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence - FINALE

4

18. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

24

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA 2
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DANILE KUMAR 2
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LEDINA
  - OŠ LEDINA 2
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA 2
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ NOVE JARŠE 2
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TONETA ČUFARJA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ VRHOVCI 2

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

2:0

OŠ DANILE KUMAR 2

18.6.2024 09:00

Športni park Ludus

OŠ VRHOVCI

0:2

OŠ MIŠKA KRANJCA

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ VRHOVCI

1:2

OŠ DANILE KUMAR 2

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ MIŠKA KRANJCA

2204:0460:43174

OŠ DANILE KUMAR 2

2112:3-156:67-112

OŠ VRHOVCI

2021:4-362:68-60

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOLEZIJA

2:0

OŠ TONETA ČUFARJA 2

18.6.2024 09:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ KOLEZIJA

1102:0230:13172

OŠ VIŽMARJE - BROD

0000:000:000

OŠ TONETA ČUFARJA 2

1010:2-213:30-170

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA 2

2:0

OŠ TONETA ČUFARJA

18.6.2024 09:00

Športni park Ludus

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA 2

0:2

OŠ VIČ

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ TONETA ČUFARJA

0:2

OŠ VIČ

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ VIČ

2204:0460:31294

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA 2

2112:2044:50-62

OŠ TONETA ČUFARJA

2020:4-437:60-230

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ NOVE JARŠE

0:2

OŠ VRHOVCI 2

18.6.2024 09:00

Športni park Ludus

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

1:2

OŠ NOVE JARŠE

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

0:2

OŠ VRHOVCI 2

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ VRHOVCI 2

2204:0460:44164

OŠ NOVE JARŠE

2112:3-162:69-72

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2021:4-361:70-90

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOSEZE

2:1

OŠ DANILE KUMAR

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ LEDINA 2

1:2

OŠ KOSEZE

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus

OŠ LEDINA 2

0:2

OŠ DANILE KUMAR

18.6.2024 10:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ KOSEZE

2204:2278:7354

OŠ DANILE KUMAR

2113:2168:53152

OŠ LEDINA 2

2021:4-349:69-200

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA 2

2:0

OŠ NOVE FUŽINE

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2:0

OŠ NOVE FUŽINE

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2:1

OŠ MIŠKA KRANJCA 2

18.6.2024 10:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2204:1369:54154

OŠ MIŠKA KRANJCA 2

2113:2166:52142

OŠ NOVE FUŽINE

2020:4-431:60-290

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2:0

OŠ NOVE JARŠE 2

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2:0

OŠ NOVE JARŠE 2

18.6.2024 10:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2204:1370:51194

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2113:2167:52152

OŠ NOVE JARŠE 2

2020:4-426:60-340

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ LEDINA

1:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

18.6.2024 09:30

Športni park Ludus

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:0

OŠ LEDINA

18.6.2024 10:00

Športni park Ludus

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:0

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

18.6.2024 10:30

Športni park Ludus
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

2204:0460:34264

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

2112:3-156:66-102

OŠ LEDINA

2021:4-352:68-160

17. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

12


ARHIV:
5. 07. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence - FINALE

4

4. 07. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke - FINALE

4

3. 07. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke - Polfinale

8

19. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

7

16. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

15

16. 06. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

10

15. 06. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

2

13. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

11

12. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

18

12. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

11

11. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

20

8. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

8

6. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

21

13. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke

15

13. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence

9

10. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

6

9. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

21

28. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

10

28. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

25

4. 06. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

6

3. 06. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

15

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

22

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

11

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

10

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

14

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

13

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

15