Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
URBANI ŠPORTI
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
12. 03. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
18
12. 03. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
65
18. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
3
18. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
0
17. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih
6
15. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
23
15. 05. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
28
29. 11. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
24
29. 11. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
47
16. 05. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
61
Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Repovž
Gaber
M
2002
OŠ LEDINA
Pogačar
Jakob
M
2003
OŠ OSKAR KOVAČIČ
Bajramović
Maks
M
2003
OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Petrič
Aljaž
M
2003
OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Batagelj
Anej
M
2003
OŠ VIČ
Stanisavljević
Nik
M
2002
OŠ VRHOVCI
Marion Roženberger
Lan
M
2002
OŠ VRHOVCI
Maks
Rozman
M
2002
WALDORFSKA ŠOLA
Cuzak
Maks Matej
M
2003
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Primožič
Nej
M
2003
OŠ VIŽMARJE - BROD
Križnar
Anton
M
2002
OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Erhatič
Jakob
M
2003
OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Peric
Nace
M
2003
IZVEN OŠ
K-MDI - Mlajši dečki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Krejan
Samo
M
2004
OŠ DANILE KUMAR
Halilagić
Edi
M
2004
OŠ DANILE KUMAR
Saito
Haruki
M
2005
OŠ DANILE KUMAR
Šivic
Maj
M
2005
OŠ DANILE KUMAR
Redelonghi
Luka
M
2006
OŠ FRANCETA BEVKA
Furlan
Jakob
M
2004
OŠ KETTEJA IN MURNA
Kopač
Tim
M
2005
OŠ MAJDE VRHOVNIK
Podobnik
Tim
M
2007
OŠ MAJDE VRHOVNIK
Kampjut
Jernej
M
2006
OŠ MAJDE VRHOVNIK
Trampuš
Tim
M
2007
OŠ NOVE JARŠE
Trampuš
Gal
M
2007
OŠ NOVE JARŠE
Trampuš
Nik
M
2007
OŠ NOVE JARŠE
Ahčan Kosmač
Tit
M
2007
OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Elikan Longo
Lev
M
2006
OŠ TRNOVO
Artač
Anže
M
2008
OŠ VIČ
Jaki
Jaka
M
2005
WALDORFSKA ŠOLA
Špruk
Jaka
M
2005
OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
K-SDE - Starejše deklice
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Auer
Larissa
Z
2003
OŠ KETTEJA IN MURNA
Eger
Nika
Z
2002
OŠ KOSEZE
Prijon
Lana
Z
2002
OŠ KOSEZE
Meško
Lana
Z
2003
OŠ LEDINA
Caharijas
Tea
Z
2003
OŠ LEDINA
Korošec
Ronja
Z
2003
OŠ PREŽIHOV VORANC
Gaber
Pia
Z
2003
OŠ VRHOVCI
Vidmar
Eva
Z
2002
WALDORFSKA ŠOLA
Kaloh Crawford
Katarina
Z
2002
OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Štemberger
Nika
Z
2003
IZVEN OŠ
K-MDE - Mlajše deklice
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Miklavčič
Zala
Z
2006
OŠ FRANCETA BEVKA
Kosin
Zarja
Z
2005
OŠ KOSEZE
Podobnik
Maruša
Z
2008
OŠ MAJDE VRHOVNIK
Peklaj
Zala
Z
2006
OŠ MIŠKA KRANJCA
Trampuš
Nina
Z
2005
OŠ NOVE FUŽINE
Likar
Zoja
Z
2005
OŠ NOVE JARŠE
Stary
Innia
Z
2005
OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Janežič
Jerneja
Z
2004
OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Brzin
Zarja
Z
2005
OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Breznik
Ula
Z
2004
OŠ TRNOVO
Buckley
Jennifer
Z
2007
OŠ TRNOVO
Starič
Mia
Z
2005
OŠ TRNOVO
Jelčič
Naja
Z
2004
OŠ VIČ
Torkar
Tina
Z
2004
OŠ VIČ
Božič
Ajda
Z
2006
OŠ VIČ
Batagelj
Hana
Z
2005
OŠ VIČ
Batagelj
Julija
Z
2007
OŠ VIČ
Tubin
Lana
Z
2006
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Moltara
Enya
Z
2006
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Križaj
Neja
Z
2007
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kastelic
Lucija
Z
2006
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
6. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih
1
4. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju
4
4. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
3
4. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
0
4. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
2
3. 03. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih
3
2. 03. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
40
26. 02. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
1
26. 02. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
1
26. 02. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
4
26. 02. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju
7
13. 11. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
5
17. 06. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih
0
16. 06. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
0
28. 05. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
9
28. 05. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
14
28. 05. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
6
29. 11. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
12
15. 05. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
6
15. 05. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
18
15. 05. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
7
13. 06. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX dirkanju
6
13. 06. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
14
13. 06. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
6
13. 06. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
36
9. 06. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju
27
9. 06. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
4
9. 06. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju
5