Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
3. 04. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

38

18. 12. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

6

13. 12. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - FINALE

4

5. 12. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

8

13. 11. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

15. 09. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

39


ARHIV:
22. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE

4

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog območij

7

7. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog območij

14

6. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. krog območij

30

10. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

30

22. 02. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - FINALE

4

7. 02. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

5. 01. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale območij

15

21. 10. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

54

21. 10. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale  

4

8. 12. 2021Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

1

8. 12. 2021Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

5

28. 02. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

27. 02. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - dod. kvalifikacije

4

2. 12. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

18. 11. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

13. 11. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

21. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

30. 09. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

38

30. 09. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

11. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13. 12. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10. 12. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20. 11. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40

12. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22. 12. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4. 12. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27. 11. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6. 11. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16. 10. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5. 12. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3. 11. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17. 10. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12. 10. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

22. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

12. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

11. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25. 04. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24. 02. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15. 02. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28. 12. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7. 12. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17. 11. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7. 10. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

8. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

21. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27. 04. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15. 04. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13. 02. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22. 12. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18. 12. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1. 12. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20. 10. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

18. 06. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

19. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14. 04. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

27. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

23. 12. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11. 12. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11. 11. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7. 10. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

12. 06. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

20. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

13. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29. 04. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

29. 04. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

22. 04. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18. 02. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4. 02. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17. 12. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

17. 12. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

11. 10. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3. 10. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23. 04. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3. 04. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2. 04. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12. 12. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14. 11. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21. 10. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10. 10. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DANILE KUMAR 2
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA 2
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ POLJANE
  - OŠ POLJE
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

0:2

OŠ POLJE

18.10.2011 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

6:2

OŠ KAŠELJ

18.10.2011 13:35

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

0:2

OŠ ZADOBROVA

18.10.2011 14:10

OŠ SOSTRO

OŠ POLJE

4:0

OŠ KAŠELJ

18.10.2011 14:45

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

1:5

OŠ POLJE

18.10.2011 15:20

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

3:2

OŠ KAŠELJ

18.10.2011 15:55

OŠ SOSTRO
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ POLJE

330011:1109

OŠ ZADOBROVA

32019:726

OŠ SOSTRO

31023:6-33

OŠ KAŠELJ

30034:13-90

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOLEZIJA

2:2

OŠ TRNOVO

19.10.2011 12:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ LIVADA

1:1

OŠ POLJANE

19.10.2011 12:35

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

5:0

OŠ LIVADA

19.10.2011 13:10

OŠ KOLEZIJA

OŠ TRNOVO

4:0

OŠ POLJANE

19.10.2011 13:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ LIVADA

0:4

OŠ TRNOVO

21.10.2011 13:15

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

0:1

OŠ POLJANE

21.10.2011 15:50

OŠ KOLEZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ TRNOVO

321010:287

OŠ KOLEZIJA

31117:344

OŠ POLJANE

31112:5-34

OŠ LIVADA

30121:10-91

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

7:1

OŠ DANILE KUMAR 2

18.10.2011 12:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

0:5

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

18.10.2011 12:35

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

6:2

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

18.10.2011 13:10

OŠ H. SMREKARJA

OŠ DANILE KUMAR 2

0:9

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

18.10.2011 13:45

OŠ H. SMREKARJA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

7:0

OŠ DANILE KUMAR 2

18.10.2011 14:20

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

2:2

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

18.10.2011 14:55

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

321016:2147

OŠ HINKA SMREKARJA

321015:5107

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

31029:11-23

OŠ DANILE KUMAR 2

30031:23-220

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VIŽMARJE - BROD

5:0

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

20.3.2012 12:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ KOSEZE

1:3

OŠ VALENTINA VODNIKA

20.3.2012 12:35

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

6:0

OŠ VALENTINA VODNIKA

20.3.2012 13:10

OŠ VIŽ. BROD

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

3:2

OŠ KOSEZE

20.3.2012 13:45

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VALENTINA VODNIKA

1:1

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

20.3.2012 14:20

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

2:3

OŠ KOSEZE

20.3.2012 14:55

OŠ VIŽ. BROD
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ VIŽMARJE - BROD

320113:3106

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

31114:8-44

OŠ VALENTINA VODNIKA

31114:8-44

OŠ KOSEZE

31026:8-23

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DANILE KUMAR

4:2

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

26.3.2012 13:30

OŠ DANILE KUMAR

OŠ DANILE KUMAR

2:5

OŠ MAKSA PEČARJA 2

26.3.2012 14:05

OŠ DANILE KUMAR

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

3:2

OŠ MAKSA PEČARJA 2

26.3.2012 14:40

OŠ DANILE KUMAR - FORCA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MAKSA PEČARJA 2

21017:523

OŠ DANILE KUMAR

21016:7-13

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

21015:6-13

OŠ FRANCETA BEVKA

00000:000

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

0:6

OŠ MAKSA PEČARJA

18.10.2011 14:00

OŠ M. JARCA

OŠ KETTEJA IN MURNA

2:0

OŠ BEŽIGRAD

18.10.2011 14:35

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

1:1

OŠ KETTEJA IN MURNA

18.10.2011 15:10

OŠ M. JARCA

OŠ MAKSA PEČARJA

3:1

OŠ BEŽIGRAD

18.10.2011 15:45

OŠ M. JARCA

OŠ KETTEJA IN MURNA

1:1

OŠ MAKSA PEČARJA

18.10.2011 16:20

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

2:2

OŠ BEŽIGRAD

18.10.2011 16:55

OŠ M. JARCA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MAKSA PEČARJA

321010:287

OŠ KETTEJA IN MURNA

31204:225

OŠ MIRANA JARCA

30213:9-62

OŠ BEŽIGRAD

30123:7-41

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DRAVLJE

1:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

17.10.2011 12:00

OŠ DRAVLJE

OŠ ŠENTVID

0:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

17.10.2011 12:35

OŠ DRAVLJE

OŠ DRAVLJE

0:5

OŠ ŠENTVID

17.10.2011 13:10

OŠ DRAVLJE

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

1:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

17.10.2011 13:45

OŠ DRAVLJE

OŠ ŠENTVID

4:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

17.10.2011 14:20

OŠ DRAVLJE

OŠ DRAVLJE

1:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

17.10.2011 14:55

OŠ DRAVLJE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

33006:249

OŠ ŠENTVID

32019:366

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

30123:7-41

OŠ DRAVLJE

30122:8-61

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ TONETA ČUFARJA

6:1

OŠ BIČEVJE

14.10.2011 13:00

OŠ VIČ (1)

OŠ VRHOVCI

0:0

OŠ VIČ

14.10.2011 13:35

OŠ VIČ (1)

OŠ TONETA ČUFARJA

3:0

OŠ VRHOVCI

14.10.2011 14:10

OŠ VIČ (1)

OŠ BIČEVJE

3:2

OŠ VIČ

14.10.2011 14:45

OŠ VIČ (1)

OŠ VRHOVCI

6:0

OŠ BIČEVJE

14.10.2011 15:20

OŠ VIČ (1)

OŠ TONETA ČUFARJA

3:1

OŠ VIČ

14.10.2011 15:55

OŠ VIČ (1)
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ TONETA ČUFARJA

330012:2109

OŠ VRHOVCI

31116:334

OŠ BIČEVJE

31024:14-103

OŠ VIČ

30123:6-31

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MARTINA KRPANA

1:1

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

19.10.2011 12:00

OŠ M. KRPANA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

1:1

OŠ NOVE FUŽINE

19.10.2011 12:35

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

6:0

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

19.10.2011 13:10

OŠ M. KRPANA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4:0

OŠ NOVE FUŽINE

19.10.2011 13:45

OŠ M. KRPANA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:5

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

19.10.2011 14:20

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

0:0

OŠ NOVE FUŽINE

19.10.2011 14:55

OŠ M. KRPANA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

321010:197

OŠ MARTINA KRPANA

31207:165

OŠ NOVE FUŽINE

30211:5-42

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

30121:12-111

Urnik - Skupina:J
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

1:5

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

18.10.2011 12:00

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ VIDE PREGARC

0:2

OŠ NOVE JARŠE

18.10.2011 12:35

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2:3

OŠ VIDE PREGARC

18.10.2011 13:10

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ NOVE JARŠE

2:1

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

18.10.2011 13:45

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

0:0

OŠ VIDE PREGARC

18.10.2011 14:20

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2:1

OŠ NOVE JARŠE

18.10.2011 14:55

OŠ J. MOŠKRIČA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ NOVE JARŠE

32015:326

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

31116:334

OŠ VIDE PREGARC

31113:4-14

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

31025:9-43

19. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21. 04. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31. 03. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

31. 03. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

29. 03. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8. 11. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13. 10. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

25. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8. 04. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7. 04. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5. 04. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1. 12. 2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11. 11. 2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12. 10. 2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28. 09. 2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

21. 09. 2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33