Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.5.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

139

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KovačPino

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
Špan GaribaldiMai Aljaž

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
Češarek Liam

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
TerpincNeo

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
ŽvarTian

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
JužinaJakob

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
MajdičJure

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
AkothArne

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
BrugneriVitan

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
StojičTian

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
HočevarMark

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
PelleDaniel

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
DukeličLuka

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
DargarLovro

M

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
DobrićBor

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GorjancDavid

M

2013OŠ SAVSKO NASELJE
BregarDavid

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
DoklJakob

M

2013OŠ TONETA ČUFARJA
CacovichPino

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
StražišarČrt

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
PorobičKlemen

M

2011OŠ VALENTINA VODNIKA
BurgerKristijan

M

2011OŠ VIČ
MarinšekTilen

M

2012OŠ VIČ
ZbačnikGašper

M

2011OŠ VODMAT
TušekMaj

M

2011OŠ VODMAT
Mahnič DobrovoljcBor

M

2011OŠ VODMAT
PoljakBrin

M

2011OŠ VODMAT
ProšekMaks

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ĐeševićDino

M

2011OŠ VIDE PREGARC
MariničAndrej

M

2013OŠ Montessori
MoriNik

M

2012OŠ Montessori
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
AhacŽiva

Z

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
DomaMarta

Z

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
BoršičIsa

Z

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
ČerinLara

Z

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
TomaševičJulija

Z

2011OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakTara

Z

2011OŠ VIČ
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
RusEva

Z

2011OŠ VIČ
BastičLana

Z

2011OŠ VODMAT
BastičEva

Z

2011OŠ VODMAT
BabnikNeja

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeifertSara

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZimicŠpela

Z

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DovžanJure

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedSvit

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
KrašanMatija

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
ĐukićKristijan

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Žagar HrovatFilip

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
PodobnikJakob

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
CizlJonatan

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
ČešnovarJan

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
BrenkGašpr Klas

M

2010OŠ KOSEZE
Nerad FurlanJaka

M

2010OŠ KOSEZE
TestenMartin

M

2010OŠ PRULE
AndželevskiOstoj

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LeskovarMiha

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČučekLenart

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VrličMatej Dominik

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferNaj

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanBine

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
RemihGregor

M

2010OŠ VIČ
MarinšekMatic

M

2010OŠ VIČ
HusJernej

M

2010OŠ VODMAT
UmićevićOgnjen

M

2009OŠ VODMAT
PekezGabrijel

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Bricelj ŠtokaJan

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NedićMiloš

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NedićMilan

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RojcMartin

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunOskar

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JerančičMatej

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PeulićTibor

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZimicMatic

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠveglMarko

M

2009OŠ Montessori
MariničMarko

M

2010OŠ Montessori
MoriMaks

M

2009OŠ Montessori
LučovnikGaber

M

2009Inštitut za celostno vzgojo in izobraževanje otrok Lila
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ĐorđevićTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
HadžiahmetovićMerala

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PintačŠpela

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BoršičBaja

Z

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaAnamarija

Z

2010OŠ KETTEJA IN MURNA
Janežič PeceliAjda

Z

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
RihtmanAva Luna

Z

2009OŠ KOSEZE
DobrićTara

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
Planinc ZakrajšekBrina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KrivecNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ŠlibarJulija

Z

2010OŠ VIČ
PopovićVita

Z

2010OŠ VIČ
PrimcŽiva

Z

2010OŠ VIČ
LebenLina

Z

2009OŠ VIČ
HusNeža

Z

2009OŠ VODMAT
TomplakMaja

Z

2010OŠ VODMAT
Pekez PavlekovičLuna

Z

2010OŠ VODMAT
Souidi Veronika

Z

2009OŠ VODMAT
HrenkoGaja

Z

2010OŠ VODMAT
DemšarIris

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeifertMetka

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ĐeševićMinea

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
MihovecEla

Z

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
JurkovičJure

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ZohilLiam

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JelesićAleks

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PiršMatej

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
PavlinjekLovro

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
MenegalijaAljaž

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
BrodnikJanez

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
MenegalijaAljaž

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PavlinjekLovro

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
BrodnikJanez

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
LiuYisi

M

2006OŠ KOSEZE
Nerad FurlanJure

M

2007OŠ KOSEZE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
PeršinBlaž

M

2008OŠ PRULE
MartinšekTian

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
JurmanSamo

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PinteričJure

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
DacaMatic

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FrolovMark

M

2008OŠ VIDE PREGARC
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VerbičMiha Mikael

M

2008OŠ Montessori
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Unk LepojićAlja

Z

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
StojkovičNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
FortunaLena

Z

2007OŠ PRULE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
KuzmaSimona Laura

Z

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
HrenkoErin

Z

2008OŠ VODMAT
Kunaver RatejBrina

Z

2008OŠ VIDE PREGARC
TrtnikVita

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA


ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181