Rezultati

Kategorije
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
OM2Olimpik triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
OM3Olimpik triatlon - Člani 1 (1990-1999)
OM4Olimpik triatlon - Člani 2 (1980-1989)
OM5Olimpik triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
OM6Olimpik triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
OM7Olimpik triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
OM8Olimpik triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
OM9Olimpik triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
ORMOlimpik triatlon - moške štafete
ORXOlimpik triatlon - mešane štafete
ORZOlimpik triatlon - ženske štafete
OZ2Olimpik triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
OZ3Olimpik triatlon - Članice 1 (1990-1999)
OZ4Olimpik triatlon - Članice 2 (1980-1989)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
OZ9Olimpik triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
OM10Olimpik triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
OM11Olimpik triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
OZ10Olimpik triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
OZ11Olimpik triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Triatlon za vsakogar - moški (1980 in mlajši)
SM4Triatlon za vsakogar - moški (1979 in starejši)
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske (1980 in mlajše)
SZ4Triatlon za vsakogar - ženske (1979 in starejše)
TMASprint triatlon - moški (1980 in mlajši)
TMBSprint triatlon - moški (1979 in starejši)
TZASprint triatlon - ženske (1980 in mlajše)
TZBSprint triatlon - ženske (1979 in starejše)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2010 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2008-2009)
CM3Akvatlon za vsakogar - moški
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2010 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2008-2009)
CZ3Akvatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

Triatlon za pokal Istre

Koper, 1.6.2019

TMA - Sprint triatlon - moški (1980 in mlajši)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1406Caneva MatteoITA 0:13:58 (0:43) 0:30:05 (1:19) 0:17:241:03:32
2173Stefanini MatteoITARari Nantes Trieste0:14:08 (0:37) 0:30:05 (1:14) 0:18:061:04:11
3226Zavec MatevžSLOTK Maraton Ptuj0:15:39 (0:54) 0:30:37 (1:26) 0:18:401:07:17
4169Carboni MarcoITARari Nantes Trieste0:13:34 (0:45) 0:30:35 (1:19) 0:22:231:08:37
5260Marolt KlemenSLOTLS0:15:49 (1:26) 0:32:46 (1:41) 0:20:411:12:25
6283Pavlič MarkoSLO 0:18:29 (0:36) 0:34:39 (1:33) 0:20:121:15:30
7147Schiavon GiacomoITABoramultisporTrieste0:19:43 (0:38) 0:35:41 (1:16) 0:20:231:17:44
8265Kobau AlessandroITAWartsila0:19:55 (1:19) 0:33:24 (2:00) 0:21:471:18:26
9409Rodi FabioITARari Nantes Trieste0:19:41 (1:26) 0:33:30 (1:34) 0:23:041:19:19
10179Vižintin AlanSLOŠD Centaver () () 0:25:021:20:10
11153Cosola GiulioITABoramultisporTrieste0:20:31 (1:22) 0:33:45 (1:36) 0:25:161:22:32
12149Pase GabrieleITABoramultisporTrieste0:20:30 (1:11) 0:35:39 (1:31) 0:24:571:23:49
13159Valeri GianmariaITABoramultisporTrieste0:18:29 (1:19) 0:38:38 (1:53) 0:25:241:25:46
14281Ozmec LeonSLO 0:21:30 (1:29) 0:39:24 (1:35) 0:23:121:27:12
15282Pahor TomažSLO 0:26:46 (2:18) 0:39:44 (2:02) 0:24:281:35:20