Rezultati

Kategorije
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
OM2Olimpik triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
OM3Olimpik triatlon - Člani 1 (1990-1999)
OM4Olimpik triatlon - Člani 2 (1980-1989)
OM5Olimpik triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
OM6Olimpik triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
OM7Olimpik triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
OM8Olimpik triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
OM9Olimpik triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
ORMOlimpik triatlon - moške štafete
ORXOlimpik triatlon - mešane štafete
ORZOlimpik triatlon - ženske štafete
OZ2Olimpik triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
OZ3Olimpik triatlon - Članice 1 (1990-1999)
OZ4Olimpik triatlon - Članice 2 (1980-1989)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
OZ9Olimpik triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
OM10Olimpik triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
OM11Olimpik triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
OZ10Olimpik triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
OZ11Olimpik triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Triatlon za vsakogar - moški (1980 in mlajši)
SM4Triatlon za vsakogar - moški (1979 in starejši)
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske (1980 in mlajše)
SZ4Triatlon za vsakogar - ženske (1979 in starejše)
TMASprint triatlon - moški (1980 in mlajši)
TMBSprint triatlon - moški (1979 in starejši)
TZASprint triatlon - ženske (1980 in mlajše)
TZBSprint triatlon - ženske (1979 in starejše)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2010 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2008-2009)
CM3Akvatlon za vsakogar - moški
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2010 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2008-2009)
CZ3Akvatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

Triatlon za pokal Istre

Koper, 1.6.2019

TZA - Sprint triatlon - ženske (1980 in mlajše)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1266Medic VidaSRB 0:11:43 (0:33) 0:32:48 (1:19) 0:17:161:03:42
2166Biffis DanielaITALiger Team0:16:55 (0:55) 0:34:15 (1:28) 0:20:491:14:23
3175Đukić IvaSRBSporticus0:16:40 (0:46) 0:34:41 (1:15) 0:21:031:14:27
4278Merlach JessicaITA 0:14:25 (1:21) 0:32:52 (1:33) 0:24:411:14:54
5151Lorenzi StellaITABoramultisporTrieste0:17:04 (0:57) 0:34:49 (1:26) 0:21:291:15:46
6276Kompan TanjaSLO 0:18:39 (1:12) 0:35:37 (1:36) 0:20:291:17:35
7284Pinzelli ValentinaITA 0:19:03 (0:59) 0:35:26 (1:41) 0:22:231:19:34
8142Varesano CaterinaITABoramultisporTrieste0:16:57 (1:28) 0:35:57 (1:48) 0:24:221:20:35
9190Poznič JercaSLOTK Eklimas Ajdovščina0:20:33 (0:47) 0:36:08 (1:37) 0:21:401:20:47
10154Giberna GiuliaITABoramultisporTrieste0:19:53 (1:12) 0:38:30 (1:53) 0:26:251:27:54
11270Benco CarlottaITA 0:19:17 (0:58) 0:40:46 (1:48) 0:29:091:32:01
12267Bauci CaterinaITA 0:20:57 (2:30) 0:43:33 (1:47) 0:30:191:39:08
13188Strnad PetraSLOTK Arnold profi0:22:56 (1:03) () DNF