Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
O1M
Dečki - 7 let
O1Z
Deklice - 7 let
O2M
Dečki - 8 let
O2Z
Deklice - 8 let
O3M
Dečki - 9 let
O3Z
Deklice - 9 let
O4M
Dečki - 10 do 11 let
O4Z
Deklice - 10 do 11 let
Rezultati
39. Maraton treh src - Veveričke in Srčki
Radenci, 18. 05. 2019
O2M - Dečki - 8 let
Uvr.
Št.
Priimek in ime
LR
Kraj
Rezultat
1
116
BAČIČ RENE
2011
MAČKOVCI
0:02:09.3
2
495
ŽERAK MATIC
2011
Maribor
0:02:11.8
3
193
MIKLIČ TOMI
2011
Mala Nedelja
0:02:15.9
4
500
ŠIREC FILIP
2011
Maribor
0:02:19.0
5
551
ANDERLIČ KLEMEN
2011
0:02:20.1
6
328
CVETKO BOR
2011
MURSKA SOBOTA
0:02:21.2
7
538
nn nn
2011
0:02:25.5
8
99
PLAVČAK MIHAEL
2011
Poljčane
0:02:26.4
9
388
ŠERUGA JON
2011
0:02:26.9
10
472
KOVAČEC MATIC
2011
0:02:28.6
10
55
ROŽIČ JURE
2011
Limbuš
0:02:28.6
12
150
KLEMENT SVIT
2011
Šratovci
0:02:29.2
13
429
SCHAMAHL JAKOB
2011
Bad Radkesburg
0:02:29.4
14
289
ČUŠ NIK
2011
GORNJA RADGONA
0:02:30.2
15
129
ŠTEFANEC JURIJ
2011
PUCONCI
0:02:31.1
16
113
ŠPUR TIMOTEJ
2011
0:02:31.5
17
24
MALEC FILIP
2011
Gornja Radgona
0:02:32.5
18
117
KÜČAN BINE
2011
MAČKOVCI
0:02:34.0
19
86
LEPIR ENEJ
2011
Radovljica
0:02:35.0
20
145
PALDAUF ANŽE
2011
Hrastje Mota
0:02:35.1
21
220
ROLA RENE
2011
Benedikt
0:02:35.9
22
371
RITLOP NIKO
2011
Fokovci
0:02:36.7
23
529
KORNHAUSER TIM
2011
Radenci
0:02:39.4
24
264
JUG TIMI
2011
0:02:41.3
25
229
KOKOL NINO
2011
Paričjak
0:02:41.9
26
333
MATAJ LAN
2011
Domžale
0:02:44.5
27
166
SHERIFOSKI EHSAN
2011
Radenci
0:02:47.0
28
452
SVETEC ŽIGA
2011
Fokovci
0:02:47.9
29
496
KRIŽE OSKAR
2011
Ptuj
0:02:48.3
30
35
MARIČ MATIC
2011
Radenci
0:02:48.8
31
211
PUHAR BRIN
2011
RADENCI
0:02:49.5
32
420
SAGAJ BAJZEK VAL
2011
0:02:49.6
33
198
TOMAŠEVIĆ LUKA
2011
Celje
0:02:50.1
34
93
TROPENAUER MAKS MATIJA
2011
Gornja Radgona
0:02:50.7
35
389
FLORJANIČ JURIJ
2011
0:02:51.0
36
462
ŽNIDARIČ GAL
2011
Gornja Radgona
0:02:51.2
37
444
SLANA MAKS
2011
murski črnci
0:02:51.3
38
88
ALADIČ JAKA
2011
Murska Sobota
0:02:53.4
39
369
ARMIČ DAVID
2011
Dobrova
0:02:54.4
40
268
MUHIČ NEJC
2011
Radenci
0:02:55.3
41
321
MARIČ NATANEL
2011
Pertoča
0:02:55.9
42
432
HIERSCHMAN JONA
2011
Bad Radkersburg
0:02:56.2
43
516
KRAMAR NEJC
2011
Gornji Petrovci
0:02:57.8
44
15
ĐEKOVSKI MILAN
2011
radenci
0:02:58.4
45
156
ŠADL RENE
2011
Zbigovci
0:02:59.8
46
52
ROGAČ LUKA
2011
Petanjci
0:03:03.6
47
427
FAJFAR FILIP
2011
Lutverci
0:03:10.1
48
305
nn nn
2011
0:03:10.7
49
368
TROŠT JERNEJ
2011
Lenart
0:03:15.1
50
135
AJLEC GRAL
2011
Andrejci
0:03:21.7
51
330
KOLENC FILIP
2011
TIŠINA
0:03:22.2
52
180
ŠPILAK NEO
2011
Gornji Petrovci
0:03:24.9
53
531
PADAR TOMAS
2011
Murska Sobota
0:03:31.9
54
288
SIMRAJH EVAN
2011
RADENCI
0:03:50.5
55
190
SREŠ JAŠA
2011
Rakičan
0:03:59.2