Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
O1M
Dečki - 7 let
O1Z
Deklice - 7 let
O2M
Dečki - 8 let
O2Z
Deklice - 8 let
O3M
Dečki - 9 let
O3Z
Deklice - 9 let
O4M
Dečki - 10 do 11 let
O4Z
Deklice - 10 do 11 let
Rezultati
39. Maraton treh src - Veveričke in Srčki
Radenci, 18. 05. 2019
O3M - Dečki - 9 let
Uvr.
Št.
Priimek in ime
LR
Kraj
Rezultat
1
205
DELAK SVIT
2010
Ljubljana
0:01:56.3
2
54
BALAŽIC JAKA
2010
Murska Sobota
0:01:59.0
3
125
HAJDNINJAK NIKO
2010
Bodonci
0:02:01.0
4
162
VOGRIN LARS
2010
Radenci
0:02:01.1
5
466
ŠTERTAK ANEJ
2010
Murska Sobota
0:02:06.2
6
341
HRGA TEVŽ
2010
Juršinci
0:02:09.8
6
95
JAKAB ŽIGA
2010
Juršinci
0:02:09.8
8
130
KREN JAN
2010
Kramarovci
0:02:10.0
9
87
LELJAK NEJC ROMAN
2010
Radenci
0:02:12.5
10
120
GÖNTER DAVID
2010
MAČKOVCI
0:02:12.9
11
407
DANIČIČ MAJ
2010
RIMSKE TOPLICE
0:02:16.6
12
367
LOVENJAK ALEN
2010
Martjanci
0:02:17.4
13
234
SLANIČ NINO
2010
LAVRICA
0:02:18.3
14
303
TEMLIN ROK
2010
Černelavci
0:02:21.4
15
110
VEBERIČ KLEMEN
2010
Radenci
0:02:21.8
16
545
HÖDL DAVID
2010
0:02:22.0
17
465
BAUER NANI
2010
Murska Sobota
0:02:23.3
18
3
PETEK MARCEL
2010
0:02:24.1
19
182
KUHAR SAMUEL
2010
Tišina
0:02:24.2
20
502
ZELENKO MAIK
2010
Sodišinci
0:02:25.8
21
353
ROT GAL
2010
Dol pri Hrastniku
0:02:26.1
22
216
MULEC MATIC
2010
Janžev Vrh
0:02:27.0
23
62
KLUN ANŽE
2010
Gornja Radgoa
0:02:27.2
24
143
STARIHA ANDRAŽ
2010
Gornja Radgona
0:02:27.6
25
201
BELAK ŽIGA
2010
tisina
0:02:28.2
26
261
CVETKO TAJ
2010
Beltinci
0:02:29.5
27
147
HANC TILEN
2010
murska sobota
0:02:31.0
28
540
RUES BRIN
2010
0:02:32.1
29
450
RAJNDL TJAŠ
2010
0:02:32.6
30
308
HEDERIĆ SAMO
2010
Veržej
0:02:32.8
31
349
OVEN OSKAR
2010
0:02:33.0
32
300
JUG NIK
2010
0:02:34.2
33
297
SLAVIČ ALJAŽ
2010
Hrastje Mota
0:02:34.3
34
348
TRČEK ŽIGA
2010
Tacen
0:02:34.8
35
224
KLEMENČIČ ALJAŽ
2010
Radenci
0:02:35.0
36
81
RAKUŠA GAL
2010
Gornja Radgona
0:02:35.3
37
506
SIMONIČ LUKA
2010
Voličina
0:02:36.1
38
68
JAUŠOVEC PASKAL
2010
Benedikt
0:02:39.6
39
2
PUČKO ALEN
2010
0:02:41.2
40
12
KRAMBERGER TAJ
2010
Šratovci
0:02:45.2
41
91
MOČILNIK ŽIGA MOČILNIK
2010
Radenci
0:02:47.4
42
47
BERTALANIČ NIK
2010
0:02:47.5
43
498
OBLAK NEJC
2010
Gornja Radgona
0:02:48.8
44
169
FIFOLT LIONEL
2010
Radenci
0:02:52.4
45
164
ROŠKARIČ JAKA
2010
Radenci
0:02:55.9
46
441
MAJHENIČ ALEKS
2010
Gornja Radgona
0:02:59.0
47
51
KUZMA TIAN
2010
TIŠINA
0:03:02.0
48
25
SMREKAR TIAN
2010
KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
0:03:03.0
49
536
HODOŠČEK MAJ
2010
0:03:17.6
50
251
PODBREŽNIK ŽIGA
2010
krško
0:03:32.3
51
85
MLINARIČ ALJAŽ
2010
Radenci
0:04:05.5