Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v polmaratonu - Člani
DMMLDP Slovenije v polmaratonu - Mladinci
DZCLDP Slovenije v polmaratonu - Članice
DZMLDP Slovenije v polmaratonu - Mladinke
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonu

Radenci, 18.5.2019

21Z - Polmaraton - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub8km16kmRezultatK/#
11005Mbogo Janae NgimaKENBenedek team0:30:530:57:441:18:11A/1
21022Pitamic Vojska JasminaSLOAK Radovljica0:30:530:58:391:20:39C/1
31004Kacser ZitaHUNBenedek team0:30:540:59:341:22:02B/1
41024Ljubi KlaraSLOAtletski klub Krka Novo mesto0:33:031:03:041:26:34A/2
51028Njoki GeorginahSLOAD Mass Ljubljana0:33:241:03:541:27:33C/2
61031Skube NivesSLOATLETSKO DRUŠTVO OLIMPIK0:34:541:08:171:34:28A/3
71029Burgar IrenaSLOŠmarnogorska naveza0:35:291:08:361:34:36F/1
81052Jenko PetraSLOAtletski klub Ormož0:35:181:09:081:35:19D/1
91332Lampič AnamarijaSLOSLOSKI0:36:481:10:171:35:25A/4
101852Šimec AnaSLO 0:37:041:10:291:35:37A/5
103056Kidrič NatašaSLOCetis d.d.0:34:171:07:421:35:37B/2
121375Vovk MancaSLOŠD Kranjska Gora0:36:311:10:201:36:19C/3
131120Šebenik MinkaSLOATLETSKO KLUB DOMŽALE0:36:401:10:231:36:28F/2
141027Knez MelaniSLOAD KRONOS0:34:261:08:321:36:36A/6
151116Žalig TjašaSLOAK Pomurje 0:37:381:11:201:37:06C/4
161183Kavčič PetraSLOFit klub nm0:37:341:11:311:37:46E/1
171059Petrovčič Potočnik KarmenSLOŠportno društvo Tek je lek0:36:451:11:411:37:52E/2
181203Ahačič DominikaSLOGiBit0:37:051:11:181:38:25A/7
191465Žunič KatjaSLOTS RADENSKA0:36:511:11:101:38:36B/3
201351Turčin MojcaSLOŠ.D. Elektro Maribor0:36:561:12:101:39:54D/2
211108Markoja Popelar SašaSLOad štjerska0:36:571:12:221:40:28E/3
221223Rošker UrškaSLOJONES0:37:451:13:061:40:42E/4
231111Colarič MancaSLOAdacta0:37:381:13:321:41:29B/4
241204Lajevec EvaSLOGiBit0:38:451:14:331:41:31D/3
254066Hajdinjak UrškaSLO 0:37:091:12:551:41:41C/5
251836Gregorc Robič SilvaSLO 0:38:351:14:161:41:41C/5
271637Černe StašaSLO 0:39:311:15:201:42:56C/7
281788Kocbek SimonaSLO 0:39:461:15:441:43:24B/5
291257Vidović InesSLOMEDIS D.O.O.0:38:471:15:091:43:49D/4
301542Širca IvankaSLOZdravilišče Radenci0:39:111:15:421:44:02H/1
311360Juvan ErikaSLOŠD Elektro Celje0:39:211:16:301:44:29G/1
321030Uršič PetraSLOŠmarnogorska naveza0:39:291:16:121:45:00D/5
331850Hus KatjaSLO 0:41:141:17:351:45:13A/8
341590Kosi AnjaSLO 0:39:411:16:261:45:15A/9
351054Meža BožaSLOŠD Premogovnik Velenje0:38:231:16:071:45:30H/2
361589Lepir KatjaSLO 0:40:571:17:391:45:31D/6
371605Repovž NinaSLO 0:40:281:17:311:45:39B/6
381748Škerget BarbaraSLO 0:40:201:16:531:46:02A/10
391957Bonifer JernejaSLO 0:38:531:16:081:46:04A/11
401200Zagozda KatjaSLOGamsi Celjski0:40:211:17:331:46:11A/12
411886Gomboc AnaSLO 0:40:401:17:351:46:15F/3
421383Petraš SlavkaSLOŠD Rudnik0:39:451:17:231:46:35H/3
431051Gjura ValentinaSLOAtletski klub Ormož0:38:441:16:311:46:56A/13
441929Intihar ŠpelaSLO 0:40:121:18:041:47:12E/5
451811Kuhar MatejaSLO 0:40:071:17:131:47:13B/7
461396Kmet TjašaSLOŠD STEKLARNA HRASTNIK0:40:461:18:411:47:55A/14
471467Lunežnik VlastaSLOTS RADENSKA0:39:401:18:361:49:16E/6
481860Falck-Pedersen ChristineNOR 0:42:251:20:121:49:18C/8
491481Kožuh MojcaSLOURBANI TEKAČI KK0:41:131:19:361:49:20D/7
501960Vidmar SaraSLO 0:40:411:19:071:49:22A/15
512006Oswald KarinAUT 0:41:521:19:501:49:23E/7
521845Žalar PatricijaSLO 0:40:501:19:451:49:25C/9
531987Bende NatašaSLO 0:41:131:19:231:49:26A/16
541209Petz EmeseHUNGoodFoot Running Team0:41:431:20:241:49:30C/10
551245Wohlmann GabrieleAUTLWG Wildon0:42:001:20:281:50:20H/4
561240Makowecz JuliaAUTLauftreff Parktherme Bad Radkersburg0:42:591:21:211:50:37C/11
571854Godvajs UrškaSLO 0:41:371:20:341:51:10A/17
581999Mocnik Donko LarisaSLO 0:45:031:21:171:51:35D/8
591743Kaplan JernejaSLO 0:40:211:19:441:51:44B/8
601241Dvorzak MichaelaAUTLeechwaldrunners0:40:471:20:211:51:45C/12
611790Rojs KarinSLO 0:41:321:20:151:51:48B/9
611943Negoescu AndreaSLO 0:42:461:21:351:51:48B/9
631592Bohorč SašaSLO 0:42:231:21:431:52:05C/13
641687Kosmač BredaSLO 0:42:231:21:441:52:06F/4
651191Makari KlementinaSLOFitness&coffee Radenci0:42:531:22:151:52:14A/18
661264Sellak Špela HelenaSLOMEDIS D.O.O.0:42:511:22:001:52:17A/19
671049Alt NinaSLOAtletski klub Ormož0:43:531:23:481:52:47A/20
681881Kocbek AnjaSLO 0:41:391:21:051:52:52B/11
691712Švab MatejaSLO 0:43:331:23:511:53:54C/14
701168Ledinek MagdaSLODRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE0:42:491:23:061:53:56E/8
712001Smolko MojcaSLO 0:40:251:21:221:53:57D/9
721339Šraj BernardaSLOSV VZE0:44:251:24:531:54:25E/9
731387Repovž TinaSLOŠD SIJ0:42:501:22:551:54:26C/15
741653Simeonov PetraSLO 0:43:321:23:351:54:32D/10
751786Dvoršek AnaSLO 0:44:261:24:471:54:35A/21
761497Kapus KristinaSLOvegan.si0:44:221:24:481:54:36G/2
771559Les Majerle MojcaSLOZdravilišče Radenci0:44:261:23:551:54:39G/3
781121Ilić ElicaSLOAudit-ovci0:40:551:22:181:54:44E/10
791802Kološa AlesandraSLO 0:43:281:23:591:55:00C/16
801666Gregorka MilenaSLO 0:43:091:23:091:55:02E/11
811693Kavrzová JanaCZZ 0:44:311:24:151:55:13D/11
821470Štrukelj LjubaSLOTS RADENSKA0:43:421:24:261:55:24H/5
831601Trampitsch SabineAUT 0:44:221:24:211:55:40A/22
841174Črnigoj Marc TinaSLOEkipca0:44:341:25:251:56:02B/12
851491Pavlič KarmenSLOVARUH ZDRAVJA0:44:341:25:251:56:03F/5
861482Vidmar MašaSLOVARUH ZDARVJA0:44:181:24:271:56:08A/23
871494Pečnik PolonaSLOVARUH ZDRAVJA0:44:341:25:231:56:25D/12
881225Pudgar ErnaSLOKAK Ravne na Kor.0:42:411:23:421:56:34H/6
891842Gomezel PetraSLO 0:43:581:24:371:56:40B/13
891731Zupan SimonaSLO 0:43:191:24:351:56:40D/13
911135Kos MelitaSLOBorisova bežeča deca0:44:401:25:561:57:20E/12
921138Majc NatašaSLOBorisova bežeča deca0:44:401:25:571:57:21E/13
931890Veršič IvaSLO 0:45:421:26:211:57:31C/17
941729Gričar IrenaSLO 0:44:511:25:531:57:33E/14
951493Ovnik-Malačič VesnaSLOVaruh zdravja0:44:341:25:401:57:55E/15
961449Kanižar JožicaSLOTelovadnica Janja0:44:481:25:381:58:07D/14
971448Žnidar NinaSLOTelovadnica Janja0:44:481:25:521:58:08C/18
981810Rener VesnaSLO 0:44:021:25:111:58:13D/15
991132Žunič NinaSLOBoks klub Ljutomer0:43:061:25:031:58:20A/24
1001684Arzenšek MetkaSLO 0:44:361:26:461:58:44C/19
123