Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v polmaratonu - Člani
DMMLDP Slovenije v polmaratonu - Mladinci
DZCLDP Slovenije v polmaratonu - Članice
DZMLDP Slovenije v polmaratonu - Mladinke
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonu

Radenci, 18.5.2019

21M - Polmaraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub8km16kmRezultatK/#
11003Tuei Hosea KiplagatKENBenedek team0:25:120:48:191:06:14B/1
21001Wambua Elijah MutukuKENBenedek team0:25:120:48:191:07:05A/1
31021Mulej JanezSLOAK Radovljica0:26:420:51:231:10:28C/1
41062Navodnik SimonSLOAD Kladivar Celje0:26:410:51:301:11:42A/2
52009Porenta PrimožSLO 0:26:440:52:221:12:44B/2
61042Orešnik BlažSLOAtletski klub Ormož0:27:090:52:541:13:12A/3
71026Nikolič MiroslavSLOIntersport0:27:560:53:311:13:18C/2
81205Kastelic PeterSLOGiBit / AK Domžale0:28:410:54:251:14:45C/3
91055Povšič MihaSLOAK Sevnica0:28:410:55:061:15:20A/4
101025Kotnik RobertSLOAD Kronos, Asics Slovenija0:27:570:54:441:15:55D/1
111397Florjanič MarkoSLOŠD Suhadole0:28:420:55:311:16:18C/4
121010Fujs MatejSLOSF MARATONEC&AK-POMURJE0:28:420:56:001:17:31A/5
131295Hozjan TomažSLOPropad Engineering0:30:090:57:381:18:29C/5
141568Robič MarjanSLO 0:30:090:57:381:18:30C/6
151063Seničar TimSLOAD Kladivar Celje0:30:360:58:061:20:04A/6
161293Havas PeterHUNPodiart SE0:30:360:58:451:20:58C/7
171378Bastl LukaSLOŠD MAKSIM0:31:140:59:261:21:37C/8
181061Dolanc NejcSLOAD Kladivar Celje0:30:360:59:241:22:55A/7
191863Gergorič SebastjanSLO 0:31:351:00:441:22:59D/2
201400Temlin MatejSLOŠD Team Turbo Tropovci0:31:411:01:071:23:27E/1
211940Theißel MichaelAUT 0:31:311:00:471:23:41E/2
221323Sever SandiSLOSava Turizem d.d.0:32:031:01:061:23:46E/3
231719Kovačič TomažSLO 0:31:091:00:331:23:51D/3
242002Barna TamasHUN 0:31:181:00:531:23:54D/4
251938Šumlaj AljošaSLO 0:31:211:00:501:24:01E/4
261447Zornik KlemenSLOTekaško društvo Bovec0:31:501:01:051:24:05D/5
271487Jarc DavidSLOvaruh zdravja0:30:471:00:321:24:09A/8
281266Mori JožeSLOmežica0:32:461:02:231:24:33G/1
291046Vozlič BojanSLOAtletski klub Ormož0:31:581:01:491:24:45D/6
301317Sraka TomažSLOSalming TopAtlet0:32:381:02:251:25:47B/3
311369Rejc AlenSLOŠD ELEKTRO PRIMORSKA0:33:191:03:371:26:15A/9
321603Novina SašoSLO 0:33:381:03:431:26:19D/7
331932Lebinger AnžeSLO 0:33:331:04:091:26:42B/4
341963Svetina AlešSLO 0:32:421:02:251:26:49A/10
341352Kranjc AlbertSLOŠD ADRIA MOBIL0:33:411:04:121:26:49E/5
361282Smolko LukaSLOOdranci0:33:191:03:541:26:58A/11
371809Idič JožeSLO 0:32:431:03:131:27:08F/1
381377Bastl SimonSLOŠD MAKSIM0:33:241:03:531:27:26D/8
391461Hoheger RomanSLOTS RADENSKA0:33:191:03:471:27:33E/6
401412Potočnik UrošSLOŠKD MEKINJE0:33:181:04:021:27:55B/5
411471Brus BojanSLOTS RADENSKA0:33:191:04:131:28:08D/9
422003Bovari GäborHUN 0:33:311:04:281:28:27C/9
431411Bajec HermanSLOŠKD MEKINJE0:32:451:03:511:28:29F/2
441033Brumen BrankoSLOAtletski klub Ormož0:33:181:04:221:28:40D/10
451376Malek Kuzmič SimonSLOŠD Majstri Lenart / AK Varaždin0:29:501:01:501:29:09A/12
461212Lajevec JernejSLOHella Saturnus Slovenija0:33:211:04:591:29:11D/11
471193Manfreda AvgustSLOFlying Lizards0:33:291:05:231:29:12H/1
481306Kuserbanj RokSLORK TEAM0:33:011:03:461:29:14A/13
491372Gabrovec MarkoSLOŠD Juršinci0:35:071:05:551:29:17A/14
501825Grošelj AljažSLO 0:34:531:05:551:29:28B/6
511896Vončina VidSLO 0:34:351:06:071:29:43B/7
511202Jeran MaticSLOGiBit0:34:311:05:381:29:43B/7
531573Petelinek MihaSLO 0:33:181:04:501:29:51A/15
541715Čater DenisSLO 0:34:081:05:551:30:03A/16
551235Senica RudiSLOKŠD Peče0:33:531:05:401:30:15C/10
561107Taks UrošSLOAd Štajerska0:33:021:03:401:30:22D/12
571238Eckel MarkusAUTLAC Harlekin0:34:181:05:541:30:37B/9
581530Rems MarkoSLOZavod Mitikas0:35:341:06:361:30:43D/13
581875Šoštarič EvgenSLO 0:33:221:05:101:30:43D/13
601358Košnjek ToneSLOŠD Divji zajci0:34:241:06:171:30:48H/2
611237Hrvatin LukaSLOL&L Team0:34:551:07:111:30:54A/17
6262Zrimšek RobertSLO 0:33:561:06:001:30:55G/2
631399Škrbinc SašoSLOŠD Šmartno0:33:551:05:471:31:01C/11
641732Kosmač MetodSLO 0:34:001:06:051:31:18B/10
651276Bizjak MatjažSLONKBM0:35:461:07:301:31:21E/7
661496Kaloh MarkoSLOVBO - Digitalno zobozdravstvo0:35:351:07:281:31:38C/12
671349Črešnik TadejSLOŠ.D. Elektro Maribor0:34:331:06:481:31:40B/11
681983Verli AndrejSLO 0:34:591:06:321:31:41D/15
691275Deželak MartinSLONKBM0:35:011:06:461:31:51C/13
701466Klemenčič ZdenkoSLOTS RADENSKA0:33:191:04:591:32:02C/14
711918Špec BlažSLO 0:34:281:06:311:32:03C/15
721195Zupanc IgorSLOForstek d.o.o.0:34:281:06:411:32:06G/3
731843Pivk AlešSLO 0:34:151:06:491:32:18C/16
741557Rattay HaraldAUTZdravilišče Radenci0:35:101:07:121:32:28F/3
751566Vukelič MarjanSLOZPT0:34:511:07:321:32:38G/4
761922Kogovšek TineSLO 0:35:511:08:191:32:40D/16
771366Manfreda DavidSLOŠD Elektro Primorska0:34:481:07:441:32:46D/17
781726Časar TadejSLO 0:34:361:06:541:32:49B/12
791659Trantura MatjažSLO 0:34:291:07:011:32:56F/4
801832Kokošar GašperSLO 0:35:381:07:541:32:58B/13
811699Čelhar AljošaSLO 0:35:031:07:561:32:59D/18
821142Zajc RobertSLOBrez0:36:231:08:231:33:17D/19
831220Pokrajčić IvanBIHJacići0:36:441:09:301:33:35A/18
841364Žumer BoštjanSLOŠD Elektro Ljubljana0:34:231:07:451:33:39E/8
851473Turek VojkoSLOTS sport0:35:031:07:571:33:43G/5
851302Benedičič ŽigaSLORadenska0:34:241:07:191:33:43C/17
871226Sodin RadoSLOKAŠ Slovenske Konjice0:34:551:07:321:33:50C/18
881472Soklič MatjažSLOTS RADENSKA0:33:191:04:591:34:09B/14
881166Dobovišek AlešSLODRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE0:34:441:07:261:34:09E/9
901221Pokrajčić BernardCROJacići0:36:421:09:371:34:21B/15
911959Liebmann AloisAUT 0:35:561:08:361:34:33D/20
911305Bajc JozeSLORevoz novo mesto0:36:051:08:571:34:33E/10
931206Krenker MarkoSLOGO VEGAN0:37:071:10:141:34:40B/16
941583Stojnić ZdravkoSLO 0:35:461:08:531:34:44B/17
951814Plavčak GregorSLO 0:34:321:08:221:34:46E/11
961347Sel AndrejSLOŠ.D. Elektro Maribor0:36:591:09:451:35:05E/12
971122Gomboši GregorSLOAudit-ovci0:35:021:08:431:35:06C/19
981343Ismajlovič VidSLOSVIZ OO Pomurja0:36:551:10:101:35:08C/20
991213Tomšič AnžeSLOHella Saturnus Slovenija0:36:281:09:191:35:09B/18
1001357Križan PeterSLOŠD Danfoss Trata0:37:091:10:001:35:10A/19
1234567