Rezultati

Kategorije
omMOŠKI SKUPNO - Olimpik Triatlon
ozŽENSKE SKUPNO - Olimpik Triatlon
ssmMOŠKI SKUPNO - Triatlon za vsakogar
sszŽENSKE SKUPNO - Triatlon za vsakogar
AMAAkvatlon - Najmlajši cicibani
AMBAkvatlon - Cicibani
AMCAkvatlon - Mlajši dečki
AZAAkvatlon - Najmlajše cicibanke
AZBAkvatlon - Cicibanke
AZCAkvatlon - Mlajše deklice
OMAOlimpik triatlon - Starejši mladinci
OMBOlimpik triatlon - Moški U23
OMCOlimpik triatlon - Člani 1
OMDOlimpik triatlon - Člani 2
OMEOlimpik triatlon - Veterani I
OMFOlimpik triatlon - Veterani II
OMGOlimpik triatlon - Veterani III
OMHOlimpik triatlon - Veterani IV
OMIOlimpik triatlon - Veterani V
OMJOlimpik triatlon - Veterani VI
OMKOlimpik triatlon - Veterani VII
OMLOlimpik triatlon - Veterani VIII
OStMOlimpik triatlon - Moške štafete
OStXOlimpik triatlon - Mešane štafete
OStZOlimpik triatlon - Ženske štafete
OZAOlimpik triatlon - Starejše mladinke
OZBOlimpik triatlon - Ženske U23
OZCOlimpik triatlon - Članice 1
OZDOlimpik triatlon - Članice 2
OZEOlimpik triatlon - Veteranke I
OZFOlimpik triatlon - Veteranke II
OZGOlimpik triatlon - Veteranke III
OZHOlimpik triatlon - Veteranke IV
OZIOlimpik triatlon - Veteranke V
OZJOlimpik triatlon - Veteranke VI
OZKOlimpik triatlon - Veteranke VII
OZLOlimpik triatlon - Veteranke VIII
SSMASuper Sprint triatlon - Starejši dečki
SSMBSuper Sprint triatlon - Kadeti
SSMCSuper Sprint triatlon - Mlajši mladinci
SSZASuper Sprint triatlon - Starejše deklice
SSZBSuper Sprint triatlon - Kadetinje
SSZCSuper Sprint triatlon - Mlajše mladinke
VMATriatlon za vsakogar - Starejši mladinci
VMBTriatlon za vsakogar - Rekreativci 1
VMCTriatlon za vsakogar - Rekreativci 2
VStMTriatlon za vsakogar - Moške štafete
VStXTriatlon za vsakogar - Mešane štafete
VStZTriatlon za vsakogar - Ženske štafete
VZATriatlon za vsakogar - Starejše mladinke
VZBTriatlon za vsakogar - Rekreativke 1
VZCTriatlon za vsakogar - Rekreativke 2
Rezultati

Dnevnikov triatlon

Portorož, 8.6.2013

oz - ŽENSKE SKUPNO - Olimpik Triatlon

#St.PriimekImeKlubLRPlav.Tran1KoloTran2TekRezultatKat#
1275RugeljAnjaKK Encijan19860:16:490:00:550:54:200:00:560:39:061:52:07OZC1
2304TrohaEvaTK Inles Riko Ribnica19950:14:440:00:330:59:560:00:280:40:091:55:51OZA1
3253NakrstNatašaTK Ljubljana19620:17:220:01:080:57:390:00:550:42:021:59:09OZG1
4254NemaničLanaTK Ljubljana19890:18:070:01:010:59:550:00:520:43:132:03:10OZC2
5312VovkKaja3K šport19630:18:200:01:210:59:230:00:540:46:082:06:08OZG2
6299TopovšekKatjaTriatlon ekipa Dnevnik19800:19:220:00:441:00:340:00:400:44:472:06:09OZD1
7167BajecKlaraDnevnikova ekipa19720:21:330:00:581:03:100:01:020:46:092:12:55OZE1
8353NovelMarinaPool sport Trieste19720:17:370:01:011:08:200:01:060:45:402:13:46OZE2
9249MikecJanjaTK Novo mesto19800:25:310:01:291:04:080:01:370:44:392:17:26OZD2
10248MesojedecVesnaTK Ljubljana19670:23:500:01:031:06:150:01:190:46:322:19:01OZF1
11220KočevarHelga3K ŠPORT19700:21:190:01:451:08:450:00:470:48:572:21:35OZE3
12190ExnerJasminSport am Wörthersee19890:24:010:01:191:07:180:00:350:50:522:24:06OZC3
13164Angleitner SagadinTanjaTK Maribor19720:21:270:01:081:01:430:00:440:59:062:24:09OZE4
 203HajdinjakMelitaTeam Turbo Tropovci19770:18:260:00:510:59:470:00:42 DNFOZD