Rezultati

Kategorije
omMOŠKI SKUPNO - Olimpik Triatlon
ozŽENSKE SKUPNO - Olimpik Triatlon
ssmMOŠKI SKUPNO - Triatlon za vsakogar
sszŽENSKE SKUPNO - Triatlon za vsakogar
AMAAkvatlon - Najmlajši cicibani
AMBAkvatlon - Cicibani
AMCAkvatlon - Mlajši dečki
AZAAkvatlon - Najmlajše cicibanke
AZBAkvatlon - Cicibanke
AZCAkvatlon - Mlajše deklice
OMAOlimpik triatlon - Starejši mladinci
OMBOlimpik triatlon - Moški U23
OMCOlimpik triatlon - Člani 1
OMDOlimpik triatlon - Člani 2
OMEOlimpik triatlon - Veterani I
OMFOlimpik triatlon - Veterani II
OMGOlimpik triatlon - Veterani III
OMHOlimpik triatlon - Veterani IV
OMIOlimpik triatlon - Veterani V
OMJOlimpik triatlon - Veterani VI
OMKOlimpik triatlon - Veterani VII
OMLOlimpik triatlon - Veterani VIII
OStMOlimpik triatlon - Moške štafete
OStXOlimpik triatlon - Mešane štafete
OStZOlimpik triatlon - Ženske štafete
OZAOlimpik triatlon - Starejše mladinke
OZBOlimpik triatlon - Ženske U23
OZCOlimpik triatlon - Članice 1
OZDOlimpik triatlon - Članice 2
OZEOlimpik triatlon - Veteranke I
OZFOlimpik triatlon - Veteranke II
OZGOlimpik triatlon - Veteranke III
OZHOlimpik triatlon - Veteranke IV
OZIOlimpik triatlon - Veteranke V
OZJOlimpik triatlon - Veteranke VI
OZKOlimpik triatlon - Veteranke VII
OZLOlimpik triatlon - Veteranke VIII
SSMASuper Sprint triatlon - Starejši dečki
SSMBSuper Sprint triatlon - Kadeti
SSMCSuper Sprint triatlon - Mlajši mladinci
SSZASuper Sprint triatlon - Starejše deklice
SSZBSuper Sprint triatlon - Kadetinje
SSZCSuper Sprint triatlon - Mlajše mladinke
VMATriatlon za vsakogar - Starejši mladinci
VMBTriatlon za vsakogar - Rekreativci 1
VMCTriatlon za vsakogar - Rekreativci 2
VStMTriatlon za vsakogar - Moške štafete
VStXTriatlon za vsakogar - Mešane štafete
VStZTriatlon za vsakogar - Ženske štafete
VZATriatlon za vsakogar - Starejše mladinke
VZBTriatlon za vsakogar - Rekreativke 1
VZCTriatlon za vsakogar - Rekreativke 2
Rezultati

Dnevnikov triatlon

Portorož, 8.6.2013

SSZA - Super Sprint triatlon - Starejše deklice

#St.PriimekImeKlubLRPlav.Tran1KoloTran2TekRezultat
182VrtačičTjašaTK Trisport Alprem20000:04:100:00:280:09:210:00:180:07:580:22:18
244AhačičAjdaTK Trisport Alprem20000:05:070:00:340:10:090:00:240:09:020:25:19
3341FarezeLauraTri Team Parndorf20000:04:520:00:350:11:230:00:230:08:430:25:59
452BernotUrškaTK Trisport Alprem20010:04:590:00:470:10:340:00:260:10:160:27:03
555DebevcReja 20000:05:060:01:260:12:550:00:310:10:100:30:11
647BajecZalaTriatlonski klub Ljubljana20000:05:310:00:420:11:520:00:250:11:480:30:20
745BajecAjdaTriatlonski klub Ljubljana20020:05:590:00:480:12:340:00:330:11:290:31:26
846BajecNežaDnevnikova ekipa20020:06:390:00:410:12:050:00:280:14:120:34:07