Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.2.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

4

28.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

25


ARHIV:
28.2.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

31

23.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

2

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

19

10.2.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5

2.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

27

11.2.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

26.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

27

12.2.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

20.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

13.2.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

5.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

30

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MarkojaSebastjan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
BratkovičSham

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
HitiDomen

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
JanželjTim

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
PolancUroš

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
SuhadolnikJernej

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LučovnikTilen

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KlančarGregor

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KraljSamo

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LahLev

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
GolobLuka

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
GabrovšekDomen

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
UrankarSimon

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PušenjakTomaž

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ZajcDavid

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PecikLuka

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
LipovžGašper

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PflaumAljaž

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
CankarJure

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Cizej Matic

M

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
MarkelcGregor

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KimovecAnže

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Kralj Manca

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LeonardiCaterina

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KukNika

Z

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
UrbančMaja

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

Prijavljene ekipe:
Moški:
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANALučovnik Tilen, Kralj Samo, Suhadolnik Jernej, Klančar Gregor
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAGabrovšek Domen, Urankar Simon, Golob Luka, Pušenjak Tomaž
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJAKimovec Anže, Pflaum Aljaž, Cankar Jure, Cizej Matic

15.2.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

3

23.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

22

11.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5