Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

13


ARHIV:
6.2.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

4

28.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

25

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KnapJaša

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ParkeljNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DomenTisaj

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KmetičVal

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MarkošekMaj

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KernMatic

M

2003BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
TomažičTadej

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
IlijašMatjaž

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
ŠirajAnej

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
DebevcLuka

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VdovčŽan

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PeljhanAljaž

M

2002SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SušnikAmbrož

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MušičMatej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PaternosterJošt

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
BandeljAnže

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
KadivecJakob

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
VelkovrhTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
KovačičAljaž

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
PeršeTadej

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
MavriNeža

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BajtHana

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KrupenkoKatja

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidmarKlara

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrošeljŠpela

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

28.2.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

31

23.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

2

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

19

10.2.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5

2.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

27

11.2.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

26.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

27

12.2.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

20.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

13.2.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

5.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

30

15.2.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

3

23.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

22

11.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5