Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

2


ARHIV:
10.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

16

18.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

4

18.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

19.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

20

Prijavljeni tekmovalci:
MMI - Mlajši mladinci (1. in 2. letnik)
PriimekImeSpolLRŠola
GomilšekJakob

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
ŽvokeljNik

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
ŠkofTim

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
RehbergerVid

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KryezinIran

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠinkovecLuka

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BebarJure

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
TorkarLuka

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ZagorcGrega

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
TavčarPeter

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
SušnikRok

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MatjanGrega

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
DragarLuka

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BenedetičDomen

M

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Bojc ŠepičBojan

M

2001SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
MME - Mlajše mladinke (1. in 2. letnik)
PriimekImeSpolLRŠola
KomavecNeža

Z

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
CarLaura

Z

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SMI - Starejši mladinci (3. in 4. letnik)
PriimekImeSpolLRŠola
MekišMarino

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Trajkov Vladimir

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SME - Starejše mladinke (3. in 4. letnik)
PriimekImeSpolLRŠola
RozmanIveta

Z

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

14.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

5

11.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu

4

15.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

5

15.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

9

16.4.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

1

16.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

1

16.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

2

19.4.2012Prvenstvo SŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

10

6.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

4

19.4.2011Prvenstvo SŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

0

7.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0

21.4.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

5

6.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0