Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

2


ARHIV:
10.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

16

18.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

4

18.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

19.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

20

14.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

5

11.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu

4

15.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

5

15.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

9

16.4.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

1

16.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

1

16.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

2

19.4.2012Prvenstvo SŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

10

6.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

4

19.4.2011Prvenstvo SŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

0

7.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0

21.4.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

5

Prijavljeni tekmovalci:
MMI - Mlajši mladinci (1. in 2. letnik)
PriimekImeSpolLRŠola
PucJure

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PikšDominik

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SojarValentin

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Bitenc Matevž

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Farič Blaž

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0