Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
25.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

52

18.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

16


ARHIV:
19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

18

5.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

8

19.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas  

19

13.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju      

40

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PislakLuka

M

2003OŠ TRNOVO
SpornNejc

M

2004OŠ DRAGOMELJ
BudaŽiga

M

2004OŠ DRAGOMELJ
DoberšekDanej

M

2003IZVEN OŠ
Koren Matej

M

2003IZVEN OŠ
Omerzu Žiga

M

2002IZVEN OŠ
CurkMatic

M

2003IZVEN OŠ
GorzaGaj

M

2003IZVEN OŠ
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LožarJošt

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GecMatej

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
Sitar Matic

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Breznik FalkMark

M

2009OŠ MIRANA JARCA
RemecJaka

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
FilićErik

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
HorvatŽiga

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PančurJaka

M

2011OŠ TRZIN
PračekJakob

M

2010IZVEN OŠ
Palčnik Gaj

M

2007IZVEN OŠ
JazbarMaxim

M

2007IZVEN OŠ
LemutUrban

M

2006IZVEN OŠ
Koren Andraž

M

2007IZVEN OŠ
Ilijevec Oskar

M

2007IZVEN OŠ
PečnikRene

M

2006IZVEN OŠ
KendaArne

M

2005IZVEN OŠ
BatičBeno

M

2005IZVEN OŠ
GutmanTin

M

2006IZVEN OŠ
KrumpestarDavid

M

2005IZVEN OŠ
KavtičnkŽan

M

2011IZVEN OŠ
TopolnikGal Pavel

M

2010IZVEN OŠ
ŽivkoMatija

M

2011IZVEN OŠ
KoglerŽan

M

2010IZVEN OŠ
DovžakTine

M

2010IZVEN OŠ
KlančičKevin

M

2005IZVEN OŠ
ZabukovecDavid

M

2006IZVEN OŠ
KeberMark

M

2009IZVEN OŠ
JazbarMaxim

M

2007IZVEN OŠ
Golja Ožbej

M

2011IZVEN OŠ
GolobNik

M

2006IZVEN OŠ
B-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PalčnikPia

Z

2008IZVEN OŠ

5.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju      

17

21.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

9

13.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

6

7.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

16

30.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

17

6.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

5

14.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

9