Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
25.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

38

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
HericNejc

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Okorn Jurij

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Sitar Matic

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BošnjakMatej

M

2005OŠ DRAGOMELJ
IlijevecJakob

M

2005IZVEN OŠ
Kenda Arne

M

2005IZVEN OŠ
BatičBeno

M

2005IZVEN OŠ
ZabukovecDavid

M

2006IZVEN OŠ
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LožarJošt

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KosorićJak

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GecMatej

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
VerbnikMark

M

2011OŠ KOSEZE
Breznik FalkMak

M

2009OŠ MIRANA JARCA
PrešerenArne

M

2010OŠ POLJANE
FilićMark

M

2011OŠ VALENTINA VODNIKA
FoškiOskar

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
FilićErik

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
MarkočičMarko

M

2008WALDORFSKA ŠOLA
UrsichFinn

M

2011WALDORFSKA ŠOLA
BošnjakAndrej

M

2007OŠ DRAGOMELJ
SeverJaka

M

2012IZVEN OŠ
Sever Lenart

M

2009IZVEN OŠ
PrekNik

M

2009IZVEN OŠ
Žvarc Anže

M

2011IZVEN OŠ
JazbarMaxim

M

2007IZVEN OŠ
SliškoMax

M

2012IZVEN OŠ
PećanacTim

M

2010IZVEN OŠ
KorenAndraž

M

2007IZVEN OŠ
DovžakTine

M

2010IZVEN OŠ
PlahutaJani

M

2007IZVEN OŠ
MakucJan

M

2007IZVEN OŠ
CafTim

M

2013IZVEN OŠ
IlijevecOskar

M

2007IZVEN OŠ
Ferjančič Matija

M

2008IZVEN OŠ
StresBlaž

M

2008IZVEN OŠ
GoljaOžbej

M

2011IZVEN OŠ
RegentRok

M

2010IZVEN OŠ
B-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
VerbnikBrina

Z

2013OŠ KOSEZE

18.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

16


ARHIV:
19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

18

5.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

8

19.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas  

19

13.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju      

40

5.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju      

17

21.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

9

13.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

6

7.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

16

30.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

17

6.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

5

14.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

9