Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KEGLJANJE / BALINANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
29.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v balinanju  

25

14.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

32


ARHIV:
29.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v balinanju    

30

8.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

24

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju      

52

25.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju  

15

17.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju      

49

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
IlnikarAlan

M

2001OŠ VODMAT
KuzmaAndraž

M

2001OŠ VODMAT
ŠkorcLuka

M

2001OŠ VODMAT
NikolićUroš

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NikolićDejan

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TrivunčevićDrago

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DimnikGašper

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KastelicJožef

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KunsteljMik

M

2001OŠ POLJE
JančigajJan

M

2001OŠ POLJE
IbradžićAladin

M

2001OŠ POLJE
PonebšekBlaž

M

2000OŠ ZADOBROVA
SmehRudi

M

2000OŠ ZADOBROVA
ŽleAnže

M

2000OŠ ZADOBROVA
JemecRok

M

2000OŠ ZADOBROVA
VnučecAndraž

M

2000OŠ ZALOG
MuminhodžićArnes

M

2000OŠ ZALOG
HasanovićSead

M

2000OŠ ZALOG
MoharBlaž

M

2001OŠ ZALOG
VodeAndraž

M

2000OŠ ZALOG
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
IlnikarTjaša

Z

2000OŠ VODMAT
SouidiAnamarija

Z

2000OŠ VODMAT
MandeljMonica

Z

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MiladinovićMiona

Z

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarterJulija

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PrepeluhJulija

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SelimovskaLejla

Z

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SpasovaBojana

Z

2001OŠ POLJE
ČoraličSara

Z

2000OŠ ZADOBROVA
VrbošekHana

Z

2000OŠ ZADOBROVA
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
BehrićLeo

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IntiharTin

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HarčevićAnes

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČatićAdis

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NovakTimotej

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NovakBlaž

M

2002OŠ ZALOG
ŠljivarAmar

M

2002OŠ ZALOG
Melaher IntiharNej

M

2002OŠ ZALOG
BlatnikNejc

M

2002OŠ ZALOG
DurakovićInas

M

2002OŠ ZALOG
KastanetoPrimož

M

2002IZVEN OŠ
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
ToplakNina

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GregornLarisa Lara

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HallilovićMerisa

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KmetecAmelija

Z

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BajsLaura

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Markovič ŠosterNike

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KozeljKarin

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OvčakŠpela

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

5.2.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

40