Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KEGLJANJE / BALINANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
29.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v balinanju  

25

14.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

32

29.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v balinanju    

30

8.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

24

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju      

52

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
PeceliŽiga

M

2002OŠ KOLEZIJA
KuharJon

M

2002OŠ KOLEZIJA
JesenekLuka

M

2002OŠ KOLEZIJA
AbdičBenamin

M

2002OŠ KOLEZIJA
ŽagarMatej

M

2002OŠ KOLEZIJA
ŠahinovićTarik

M

2003OŠ NOVE JARŠE
HribarTimotej

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SmakićiLulzim

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČatićAdis

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MehleŽiga

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BehrićLeo

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TerglavMatic

M

2003OŠ POLJE
RozmanMatic

M

2002OŠ POLJE
LjubijankićMerzuk

M

2002OŠ POLJE
StarmanJaka

M

2002OŠ ZADOBROVA
GolmajerAžbe

M

2002OŠ ZADOBROVA
ŽleBlaž

M

2002OŠ ZADOBROVA
HribarTomi

M

2002OŠ ZADOBROVA
GjorgievskiStefan

M

2002OŠ ZALOG
VidmarAleš

M

2002OŠ ZALOG
BašićDin

M

2002OŠ ZALOG
PermeJan

M

2002OŠ ZALOG
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
JanežičAnja

Z

2002OŠ KOLEZIJA
LišinovičSara

Z

2002OŠ KOLEZIJA
Šarkezi Vanessa

Z

2002OŠ KOLEZIJA
TachiTeuta

Z

2002OŠ KOLEZIJA
MakarTjaša

Z

2002OŠ KOLEZIJA
Toplak Nina

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mislej Ana

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HudobivnikLaura

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrajncNeža

Z

2002OŠ POLJE
MalovrhPatricija

Z

2002OŠ POLJE
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
MulecRok

M

2004OŠ NOVE JARŠE
PliveričBor

M

2005OŠ NOVE JARŠE
KolarMiha

M

2004OŠ NOVE JARŠE
ŠlogarJan

M

2004OŠ NOVE JARŠE
KrstičDomen

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NakičevićAmar

M

2004OŠ POLJE
ČatićSaid

M

2004OŠ POLJE
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
GermadnikNaja

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
DelićSara

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
TomašičPia

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
GudžulićTisa

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
SretenovićAna

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
MarkovićAleksandra

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MagličNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Povirk KlančnikLian

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StanićMaša

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MagličNaja

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LenarčičGala

Z

2004OŠ POLJE
ŽeleznikPia

Z

2005OŠ POLJE

25.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju  

15

17.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju      

49

5.2.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v kegljanju    

40