Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - posamično

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.11.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

33

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MatevžKunc

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupančičFilip

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PraprotnikJakob

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KavčičMatija

M

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
MatjašičVid

M

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
Predojevič BendaŽan

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
Cerc Janis Pavel

M

2008ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kavčič Valentin

M

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlabeUrban

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Pahor De MaitiDavid

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Rožanec Jurij

M

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
FerencTinka

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
TomaževičMaruša

Z

2005GIMNAZIJA LEDINA
PavlihaLana

Z

2005GIMNAZIJA LEDINA
FerencZala

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
JerajZorka

Z

2005GIMNAZIJA LEDINA
PustKarin

Z

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErženNea

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
BilbanSara

Z

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakAnka

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
LampičKatarina

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
VacikEma

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
PraprotnikBrina

Z

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
PoljanecVeronika

Z

2008ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalusVita

Z

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KavčičLucija

Z

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MahničAngela

Z

2008ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RomihKaja

Z

2008ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
AliuAmina

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŽuničVeronika

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ButalaAnja

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KrevelLana

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MikešičNika

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE


ARHIV:
12.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

47

14.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

40

14.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

35

9.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

47

11.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

62