Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
9.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

31.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

5

31.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

11

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

12.2.2020 13:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:5

GIMNAZIJA ŠIŠKA

12.2.2020 13:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5:2

GIMNAZIJA ŠENTVID

12.2.2020 14:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

7:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

12.2.2020 14:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA ŠENTVID

12.2.2020 15:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4:3

GIMNAZIJA ŠIŠKA

12.2.2020 15:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

330014:686

GIMNAZIJA ŠIŠKA

320113:674

GIMNAZIJA ŠENTVID

31025:8-32

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30032:14-120

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

0:5 BB

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

28.2.2020 12:00

ŠC PET

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

5:5 BB

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28.2.2020 12:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

0:5 BB

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28.2.2020 13:00

ŠC PET
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

211010:553

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

211010:553

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

20020:10-100

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

2:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

26.2.2020 09:00

GIMNAZIJA MOSTE

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

3:5

VEGOVA LJUBLJANA

26.2.2020 09:30

GIMNAZIJA MOSTE

VEGOVA LJUBLJANA

4:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

26.2.2020 10:00

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA MOSTE

4:1

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

26.2.2020 10:30

GIMNAZIJA MOSTE

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

5:3

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

26.2.2020 11:00

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA MOSTE

4:1

VEGOVA LJUBLJANA

26.2.2020 11:30

GIMNAZIJA MOSTE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA MOSTE

321010:465

VEGOVA LJUBLJANA

320110:914

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

31029:12-32

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30127:11-41

ARHIV:
18.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

22.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

7.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

1.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

10

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

13

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

9

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

9

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 2. liga

3

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2. liga

7

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. liga

6

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

10

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. in 2. liga

8

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. in 2. liga

12

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

8

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

24.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1.liga

6

21.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2.liga

3

20.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 3.liga

3

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

4