Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

57

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANAPehlič  Katja, Gorše Anastazija, Klun Iza
 - GIMNAZIJA ŠIŠKASuhalj Eva, Benko Neža, Smrekar Monika
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAIntihar Zala, Todorovac Samuela, Bernard Tanaja
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Petrič Viktorija, Lovrenčič Eva, Gotar Nika
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 3Perenič Nika, Mužar  Anamarija, Hren Lara
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOŠčuri  Sara, Zver Nela, Hodnik Klara
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJORozman Manca, Kovačič Nika, Resman Urša
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Žagar Tonja, Doljšak  Katja, Mohočič Krapež Val
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEGakovič Pia, Jošić Tamara, Jovanović Sara
Moški:
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDJarc Rydzi Nikita, Potokar Nik, Podgoršek Štefan
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANADebeljak Matija, Urbas Matej, Lužar  Blaž
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLADakić Marko, Štrukelj Timei, Poredoš Matic
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Žabkar Mark, Kosić Maj, Kolarev Kristijan
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 3Kobilica Jure, Gjorgijev Nace, Žgur Jona
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOUdovič Jaka, Stoimilovič Vito, Bergant Blaž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJALepen Jurij, Prelesnik Jakob, Pavc Ožbej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Miklič Benjamin, Rajk Jure, Frelih Jernej
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEFurlan Matevž, Lukič Luka, Haler Kopitar Žan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Cerar  Matic, Koščak Rene, Kunčič Anže
 - VEGOVA LJUBLJANAKošak Matevž, Matjašič Tilen, Bartol Nik
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Medic Jurij, Jilek Ambrož, Kos Lenart Arvo
 - VEGOVA LJUBLJANA 3Novak Novljan Žak, Krpan Tine, Mikec Blaž

Prijavljeni posamezniki:
VarlamovMark

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MajerleLara

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KolencOlja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VukelićMarko

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠpernjakMiha

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PopelarTimon

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
RobnikPrimož

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
RemsJakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pajmon Luka

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KeržičJan

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kravchuk Semen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SlakSara

Z

2003GIMNAZIJA MOSTE
FondaEnej

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
MaroltJakob

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
LenaršičŽan

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DebeljakMatija

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Lužar Blaž

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
UrbasUroš

M

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
UrbasMatej

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LavričKatja

Z

2004BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Birsa Boštjan

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KandareTjaša

Z

2003SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
Dobrovoljc Meta

Z

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠoperLuka

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KuharNejc

M

2002SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
BrenkAljaž

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BabičNejc

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BajrektarevićSenta

Z

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
GavazovAleksander

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
DevčićMateo

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Krajnc Luka

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŠolarKlara

Z

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ČretnikJošt

M

2004ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
VintarMaša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotužákLukaš

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L


ARHIV:
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54

18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63