Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.10.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - državno prvenstvo SLO

12

Prijavljene ekipe:
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

45:22

GIMNAZIJA LEDINA

8.11.2022 11:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

87:34

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

8.11.2022 12:15

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA LEDINA

56:48

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

8.11.2022 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

28:57

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

17.11.2022 12:15

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

74:42

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

17.11.2022 13:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

51:25

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

17.11.2022 13:45

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

47:30

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

24.11.2022 12:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

46:39

GIMNAZIJA LEDINA

24.11.2022 12:45

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

37:44

GIMNAZIJA LEDINA

24.11.2022 13:30

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

46:29

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

29.11.2022 12:07

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

550309:15515410

GIMNAZIJA LEDINA

422161:176-156

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

321122:11575

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

413146:173-275

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

20267:125-582

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

20282:143-612

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

67:34

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

10.11.2022 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

41:50

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

10.11.2022 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

63:18

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.11.2022 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

50:57

GIMNAZIJA ŠENTVID

15.11.2022 12:36

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

41:70

GIMNAZIJA ŠIŠKA

15.11.2022 14:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠENTVID

105:27

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

24.11.2022 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

62:49

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

24.11.2022 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

48:34

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

24.11.2022 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

45:40

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

1.12.2022 11:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠENTVID

47:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1.12.2022 12:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

37:46

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

1.12.2022 13:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

29:80

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

1.12.2022 14:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

:

GIMNAZIJA ŠENTVID

8.12.2022 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

8.12.2022 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

8.12.2022 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

440276:1561208

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

431184:157277

GIMNAZIJA ŠIŠKA

422218:187316

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

422207:177306

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

413189:214-255

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

404111:294-1834

24.10.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - področje LJ  

3

24.10.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - področje LJ  

15

24.10.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - državno prvenstvo SLO

6


ARHIV:
6.5.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

5

6.5.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

19

2.2.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

27.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Polfinale

6

13.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

12.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. krog

12

3.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

12

8.12.2021Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

5

6.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

3

11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Polfinale

6

11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26