Rezultati

Kategorije
DMDijaki
DZDijakinje
OMObčani
OZObčanke
SMŠtudenti
SZŠtudentke
Rezultati

26. Študentski tek na Grad

Ljubljana, 4.6.2019

SM - Študenti

Uvr.Št.PriimekImeOrganizacija / KlubRezultat
1594BečanTimotejUL-FSP0:07:40
2807KramaricLukaUL-BF0:07:53
3382StanonikSimonUL-FS0:08:18
4163CebinBojanUL-FA - TK Inles Riko Ribnica0:08:23
5345PavalecKlemenUL-FS0:08:32
6385HvalaGregorUL-FS0:08:39
7625Iglesias FontanAngelUL-FS0:08:43
8174BožičAljažUL-FKKT0:08:46
9722KavčnikMatejUL-FMF0:08:48
10295IskraSimonUL-FSP0:09:04
10478IvartnikDavidUL-FSP - Energijateam.com0:09:04
12477DragarBlažUL-FSP0:09:09
13635VitezLukaUL-MF0:09:10
14527PetelinekMihaUL-BF0:09:22
15707TronteljLukaUL-FE - TK Šmarnogorska naveza0:09:28
15175BožičAnžeUL-FFA0:09:28
17715TronteljŽigaUL-FRI - TK Šmarnogorska Naveza0:09:29
18188PeklenikMihaUL-EF0:09:39
19243PircRokUL-FSP0:09:42
19652ŠadlMatejMPŠ - Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana - AAO0:09:42
21276PraznikMitjaUL-NTF0:09:48
22513GolobUrbanUL-FS0:09:55
23466AndrejcŽigaUL-FS0:09:56
24544VoglarJureUL-FS0:09:57
25551BogatajOskarUL-FE - ASB servis0:09:58
25693PorentaLukaUL-FS0:09:58
25452SokličVidUL-EF0:09:58
28220RutarLukaUL-EF - NK Tolmin0:10:03
29659PetkovićMatejMPŠ - Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana - Strici iz ozadja0:10:05
29566VolaričTomažUL-FE0:10:05
31719KopačTomažUL-BF0:10:08
31331VidečnikBlažUL-FFA0:10:08
31476SousaDavidUL-EF0:10:08
31506KogovšekKrištofUL-FSP0:10:08
35217KastelecKlemenUL-FSP0:10:12
36305ŠadlMitjaUL-FMF0:10:14
36550IvanušaPrimožUL-FGG0:10:14
38701ZajcLukaUL-FSP0:10:15
39458FluherTineUL-VF0:10:16
40404KovačičBlažUL-FSP0:10:17
40597KosNikUL-BF0:10:17
42710CerarJaniUL-FGG0:10:22
43411CortesAlbertoUL-FFA0:10:25
44740RadosavljevićUrošUL-FS0:10:28
45482OmulecMaticUL-BF0:10:32
46731TronteljPrimožUL-FEP - ŠRD Omega Air0:10:34
47518KavčičPrimožUL-FFA0:10:38
47666VojtasMichalUL-FS - Slovakia0:10:38
49732IsteničEnejUL-FS0:10:42
50225LukanRokUL-FSP0:10:47
50226PečnikŽigaUL-FSP0:10:47
52351VeneOžbejUL-FGG0:10:49
52554TomšičBojanUL-EF0:10:49
54702HovnikIgorUL-FA0:10:52
55756StrnišnikAljažUL-EF0:10:53
56265OrešičŽigaUL-FSP - Športno društvo ultimate frisbee Maribor 0:10:55
57753DoklGašperUL-BF0:10:56
58637HomanGregorUL-EF0:10:59
58557GorjanMatejUL-FS0:10:59
60431CvetkoTomažUL-FMF0:11:00
61538ŽagarGašperUL-BF0:11:02
62633HorvatJakobUL-BF0:11:03
63280CvelbarPatrikUL-FSP0:11:05
64689KendaMihaUL-FS0:11:07
64596ŽibernaRokUL-BF0:11:07
64621Blasco NavarroAntonioUL-FMF0:11:07
67293PrahTjažUL-FSP0:11:10
68269SlemenšekNejcUL-FGG0:11:11
69267DušaJoštUL-FE0:11:12
70665ČohAljažUL-FDV0:11:13
71384GjurasekNikoUL-FS0:11:15
72408HadalinAnžeUL-FS0:11:18
73430GodecPrimožUL-FRI0:11:21
73739SeverTilenMPŠ - Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana0:11:21
75457GrenkoFranciUL-VF0:11:23
76134PahorTadejUL-FF - Mladi za zedinjen svet0:11:26
76561DrozgNikoUL-FS0:11:26
76565KuharJanUL-FE0:11:26
79353RihtaršičMatijaUL-FS0:11:27
80322ViragMatejUL-FSP0:11:29
80329PjevićDamjanUL-FE0:11:29
82281KraljBenoUL-FSP0:11:30
83365GrudnikDarjanUL-FGG0:11:31
83548LikarFlorijanUL-FF0:11:31
85369ŠeligoMaticUL-FS0:11:34
85370CarevićMilanUL-FS0:11:34
87694PahorTomažBiotehniški center Naklo0:11:36
88653KifleSamuelUL-FGG0:11:37
89371JarcJaniUL-FS0:11:38
90498PotokarJernejUL-FA0:11:41
90552ŽagarŽanUL-FRI - Občasni tekači slovenije0:11:41
92490PušnjakJureUL-FE0:11:42
93222DimoskiDimitarUL-FA - DOUBLE D0:11:43
93219KlinecBlažUL-FSP0:11:43
95484RadičevićLukaUL-FDV0:11:47
96426AjnikMaticUL-FS0:11:49
96436BocMartinUL-FSP0:11:49
96218DerviševićErikUL-FSP0:11:49
96616ŽujičŽan 0:11:49
100695ZevnikMatevžBIC LJUBLJANA - karitas young0:11:51
123