Rezultati

Kategorije
ETfSuper sprint triatlon - ženske skupno
ETmSuper sprint triatlon - moški skupno
OLIfOlimpik triatlon - ženske skupno
OLImOlimpik triatlon - moški skupno
ZaVfTriatlon za vsakogar - ženske skupno
ZaVmTriatlon za vsakogar - moški skupno
AFCici triatlon - ml. cicibanke (2006 in mlajši)
AMCici triatlon - ml. cicibani (2006 in mlajši)
BFCici triatlon - st.cicibanke (2005 – 2004)
BMCici triatlon - st.cicibani (2005– 2004)
CFCici triatlon - mlajše deklice (2003 – 2002)
CMCici triatlon - mlajši dečki (2003 – 2002)
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice (2001 – 2000)
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki (2001 – 2000)
EFSuper sprint triatlon - kadetinje (1999 – 1998)
EMSuper sprint triatlon - kadeti (1999 – 1998)
FFSuper sprint triatlon - ml. mladinke (1997 – 1996)
FMSuper sprint triatlon - ml. mladinci (1997 – 1996)
GFSuper sprint triatlon - mladinke (1995 – 1994)
GMSuper sprint triatlon - mladinci (1995 – 1994)
HFOlimpik triatlon - st. mladinke (1995 – 1994)
HMOlimpik triatlon - st. mladinci (1995 – 1994)
IFOlimpik triatlon - Članice I (1989 - 1984)
IMOlimpik triatlon - Člani I (1989 - 1984)
JFOlimpik triatlon - Članice II (1983 - 1974)
JMOlimpik triatlon - Člani II (1983 - 1974)
KFOlimpik triatlon - Veteranke I (1973 - 1969)
KMOlimpik triatlon - Veterani I (1973 - 1969)
LFOlimpik triatlon - Veteranke II (1968 - 1964)
LMOlimpik triatlon - Veterani II (1968 - 1964)
MFOlimpik triatlon - Veteranke III (1963 - 1959)
MMOlimpik triatlon - Veterani III (1963 - 1959)
NMOlimpik triatlon - Veterani IV (1958 - 1954)
OMOlimpik triatlon - Veterani V (1953 - 1949)
PMOlimpik triatlon - Veterani VI (1948 - 1944)
RMOlimpik triatlon - Veterani VII (1943 in starejši)
SFTriatlon za vsakogar - Dijakinje (1995 in mlajše)
SMTriatlon za vsakogar - Dijaki (1995 in mlajši)
TFTriatlon za vsakogar - Članice I (1994 – 1979)
TMTriatlon za vsakogar - Člani I (1994 – 1979)
U23FOlimpik triatlon - do 23 let - ženske (1993 - 1990)
U23MOlimpik triatlon - do 23 let - moški (1993 - 1990)
UFTriatlon za vsakogar - Članice II (1978 – 1964)
UMTriatlon za vsakogar - Člani II (1978 – 1964)
VFTriatlon za vsakogar - Članice III (1963 in starejše)
VMTriatlon za vsakogar - Člani III (1963 in starejši)
ZDTriatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFTriatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMTriatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXTriatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
Rezultati

Garmin triatlon Bled

Bled, 7.9.2013

TM - Triatlon za vsakogar - Člani I (1994 – 1979)

#St.PriimekImeKlubDržavaPlav.Tran1KoloTran2TekRezultat
1548HägeleJohannesSV Würzburg 05GER0:04:330:00:350:22:330:00:360:13:120:41:30
2394Slapšak PelliccioniLukaTriatlon Klub LjubljanaSLO0:04:170:00:290:23:210:00:260:13:080:41:43
3404SvenšekRobTSK BledSLO0:06:000:00:590:21:460:00:340:12:460:42:07
4421ZajcLukaTK LjubljanaSLO0:04:280:00:300:22:400:00:280:14:370:42:45
5311FaschingPatrickSport am WörtherseeAUT0:05:260:00:390:23:190:00:410:14:090:44:15
6323GrgičJanŠD 3ŠportITA0:05:460:00:350:24:150:00:310:14:000:45:08
7375PremelčJureTk TrisportSLO0:05:240:00:460:23:380:00:280:15:270:45:45
8340KirnPrimož SLO0:05:130:00:440:24:540:00:290:14:280:45:49
9402StryjeckiKrzyszofTeam adidasPOL0:04:440:00:570:25:000:00:500:14:470:46:19
10406ŠantlRobi SLO0:06:220:00:430:23:480:00:390:14:550:46:29
11310FabbroFrancescoCSA Gorizia TriathlonITA0:04:330:00:340:26:200:00:330:15:070:47:09
12521UršičMilanTK TrisportSLO0:05:560:01:010:23:520:00:340:16:520:48:17
13320GorjupGašperŠKD HYPOSLO0:05:490:01:080:25:460:00:360:15:000:48:21
13377RadojčičNejcBig DaddySLO0:07:040:00:460:25:080:00:580:14:230:48:21
15427ZupanJureTiming LjubljanaSLO0:05:300:00:360:25:220:00:360:16:240:48:31
16412TrampitschRoland AUT0:06:060:00:580:24:320:00:490:16:560:49:23
17329HrenLukaKinVitalSLO0:07:290:01:240:26:060:00:220:15:580:51:21
18416VočanecDamjan SLO0:06:160:00:530:26:480:00:510:17:110:52:01
19309DrobničJurij SLO0:06:230:01:400:25:150:01:050:17:430:52:09
20385RožancMatej SLO0:06:270:01:090:27:010:00:470:18:390:54:06
21422ZajecMihaZajec TransportSLO0:07:210:00:510:27:350:00:390:17:400:54:07
22288AmbrozicPavleDnevnikova triatlonska ekipaSLO0:06:150:01:200:27:180:00:500:18:560:54:40
23356MaletičMihaŠtd SoraSLO0:06:540:02:390:25:420:00:450:18:400:54:41
24363MramorVenoPK OlimpijaSLO0:04:340:01:250:31:590:00:290:16:440:55:13
25351KurentBlaž SLO0:04:400:01:250:30:500:00:280:18:370:56:02
26398SmrkeIgor SLO0:07:250:01:080:30:450:00:250:16:190:56:04
27386RožmanMatej SLO0:07:220:00:400:27:520:00:270:20:330:56:56
28316GiacomelliAlessandroiQuattroeTrentaITA0:08:290:01:300:32:390:00:300:15:310:58:41
29338KetzerFlorian GER0:07:120:01:340:29:500:00:280:21:001:00:05
30426ZorTomaž SLO0:06:190:01:480:33:080:00:340:21:261:03:17