Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA NA MIVKI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
5.6.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

4.6.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

13

1.6.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

9

31.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

12

25.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

11

24.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

10

26.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

12

25.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

22

28.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

15

27.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

16

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

12

29.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

16

28.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

14

31.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

18

Prijavljene ekipe:
  - AŠKERČEVA GIMNAZIJA
  - AŠKERČEVA GIMNAZIJA 2
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA LEDINA 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
30.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

18

26.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake    

17

26.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje    

13

27.5.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijakinje  

14

26.5.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake  

16