Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BASEBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za mlajše učence-ke - Finale

6

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za najmlajše učence-ke  

4

10.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za mlajše učence-ke  

7

14.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za mlajše učence-ke  

7

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za najmlajše učence-ke  

4

20.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za mlajše učence-ke - Finale  

5

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za najmlajše učence-ke  

5

11.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v Baseballu za mlajše učence-ke    

15

Prijavljene ekipe:
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ JURIJ VEGA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ POLJE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ TRZIN
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MARTINA KRPANA

12:10

OŠ VODMAT

15.10.2010 12:30

GOLOVEC

OŠ VODMAT

15:10

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

15.10.2010 13:20

GOLOVEC

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

12:7

OŠ MARTINA KRPANA

15.10.2010 14:10

GOLOVEC
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ VODMAT

21125:2233

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

21122:2203

OŠ MARTINA KRPANA

21119:22-33

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ POLJE

12:0 BB

OŠ ZALOG

12.10.2010 12:30

POLJE

OŠ ZALOG

0:12 BB

OŠ SOSTRO

12.10.2010 13:20

POLJE

OŠ SOSTRO

10:11

OŠ POLJE

12.10.2010 14:10

POLJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ POLJE

22023:10136

OŠ SOSTRO

21122:11113

OŠ ZALOG

2020:24-240

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ZADOBROVA

13:10

OŠ KAŠELJ

13.10.2010 12:30

POLJE

OŠ KAŠELJ

4:14

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

13.10.2010 13:20

POLJE

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

19:3

OŠ ZADOBROVA

13.10.2010 14:10

POLJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

22033:7266

OŠ ZADOBROVA

21116:29-133

OŠ KAŠELJ

20214:27-130

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ TRZIN

11:13

OŠ DRAGOMELJ

14.10.2010 12:30

POLJE

OŠ JURIJ VEGA

17:10

OŠ TRZIN

14.10.2010 13:20

POLJE

OŠ DRAGOMELJ

5:15

OŠ JURIJ VEGA

14.10.2010 14:10

POLJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ JURIJ VEGA

22032:15176

OŠ DRAGOMELJ

21118:26-83

OŠ TRZIN

20221:30-90

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MAKSA PEČARJA

17:10

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

14.10.2010 12:30

JEŽICA

OŠ DANILE KUMAR

12:10

OŠ MAKSA PEČARJA

14.10.2010 13:20

JEŽICA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

8:17

OŠ DANILE KUMAR

14.10.2010 14:10

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ DANILE KUMAR

22029:18116

OŠ MAKSA PEČARJA

21127:2253

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

20218:34-160