Nočna 10ka 2023
Bled, 13. 05. 2023
10M - Moški - skupno
Uvr.
Št.
Priimek
Ime
Klub
Država
4 km
6 km
Rezultat
#/kat
1
2
Kobe
Primož
Fit klub Novo mesto
SLO
0:12:43
0:18:45
0:31:24
C/1
2
7
Vilhar
Klemen
Ak radovljica
SLO
0:12:56
0:19:09
0:32:03
A/1
3
1
Mulej
Janez
AK Radovljica
SLO
0:12:56
0:19:09
0:32:05
C/2
4
1150
Žnidaršič
Jošt
AK Krka Novo Mesto
SLO
0:12:55
0:19:09
0:32:49
A/2
5
240
Piškur
Primož
AD Olimpik
SLO
0:13:35
0:20:04
0:33:39
B/1
6
1504
Porenta
Primož
SLO
0:13:07
0:19:42
0:33:51
B/2
7
1202
Lindič
Aleš
Marathon Novo mesto
SLO
0:13:32
0:20:02
0:33:56
B/3
8
1375
Povšič
Miha
AK Sevnica
SLO
0:13:32
0:20:23
0:34:11
B/4
9
208
Grahelj
Luka
AK Kranj
SLO
0:13:31
0:20:10
0:34:16
C/3
10
188
Debeljak
Pavel
Powerade Challenge
SLO
0:13:41
0:20:22
0:34:28
C/4
11
463
Rudman
Rok
Atletski klub Krka Novo mesto
SLO
0:13:42
0:20:24
0:34:31
A/3
12
1355
Ušeničnik
Urh
SLO
0:13:35
0:20:22
0:34:33
A/4
13
17
Lavrič Pregelj
Phillip Yazbeck
AD Kronos
SLO
0:13:31
0:20:26
0:34:49
A/5
14
242
Rojnik
Klemen
SLO
0:14:33
0:21:34
0:36:16
C/5
15
479
Cigale
Jakob
ŠD METREL
SLO
0:14:46
0:21:53
0:36:51
A/6
16
1237
Laj
Gregor
TKD Bela krajina
SLO
0:14:42
0:21:55
0:37:17
A/7
16
1149
Šturm
Grega
Juhu
SLO
0:14:41
0:21:56
0:37:17
C/6
18
470
Debeljak
Aleš
ŠKD MARJETICA
SLO
0:14:49
0:22:09
0:37:40
C/7
19
1308
Sladič
Matej
GIBIT
SLO
0:14:58
0:22:26
0:37:43
A/8
20
1321
Gračanin
Gal
SLO
0:14:57
0:22:24
0:37:55
A/9
21
1540
Hafner
Urban
SLO
0:14:41
0:22:11
0:38:01
B/5
22
792
Meglič
Marko
SLO
0:15:15
0:22:47
0:38:57
D/1
23
907
Mavrin
Jan
SLO
0:15:21
0:22:48
0:38:59
B/6
24
1034
Cof
Simon
SLO
0:15:15
0:23:01
0:39:01
B/7
25
1101
Mori
Joze
MEZICA
AUT
0:15:49
0:23:28
0:39:05
D/2
26
1115
Murnik
Juš
SLO
0:15:29
0:23:09
0:39:17
A/10
27
1032
Lajevec
Miha
KŠD Peče
SLO
0:15:43
0:23:19
0:39:27
B/8
28
701
Strnad
Nik
AD Olimpik
SLO
0:16:23
0:23:53
0:39:34
A/11
29
1100
Hajdinjak
Miha
SLO
0:15:10
0:22:55
0:39:41
B/9
30
1499
Lavrič Pregelj
Zan Yazbeck
Nordijski center Bloke
SLO
0:15:01
0:23:12
0:39:42
A/12
31
1394
Pikel
Jernej Nejc
Coca Cola
SLO
0:15:41
0:23:26
0:39:43
D/3
32
1396
Smerdelj
Aleš
Happy Gym
SLO
0:15:50
0:23:36
0:39:58
C/8
33
853
Robinik
Primoz
SLO
0:16:13
0:23:55
0:39:59
C/9
34
1010
Zust
Martin
SLO
0:15:57
0:23:43
0:40:05
A/13
35
397
Podvez
Matjaz
SLO
0:16:06
0:23:51
0:40:10
C/10
36
1337
Bregar
Gorazd
SLO
0:16:11
0:23:59
0:40:16
D/4
37
815
Kosec
Janez
Roltek tekači
SLO
0:15:53
0:23:51
0:40:19
B/10
38
1208
Škrjanec
Aljaz
SLO
0:15:40
0:23:38
0:40:36
A/14
39
1361
Kralj
Uroš
Vitezi Dobrega Teka
SLO
0:16:12
0:23:55
0:40:39
C/11
40
1512
Wohlfahrt
Nicolas
Karnten Lauft
AUT
0:16:21
0:24:24
0:40:40
A/15
41
289
Knez
Tim
SLO
0:15:30
0:23:41
0:40:44
A/16
42
840
Menart
Rozle
SLO
0:15:53
0:23:59
0:40:45
B/11
43
876
Arnan Rimbau
Pol
ESP
0:15:39
0:23:43
0:41:02
A/17
44
1509
Letnar
Grega
SLO
0:16:53
0:24:43
0:41:05
B/12
45
1448
Breznik
Miha
HOKA
SLO
0:16:12
0:24:20
0:41:18
C/12
45
462
Mislej
Slavko
Vitezi dobrega teka
SLO
0:16:05
0:24:10
0:41:18
C/12
47
1456
Bec
Gregor
SLO
0:16:51
0:24:54
0:41:26
C/14
48
1366
Gantar
Urban
SLO
0:16:07
0:24:19
0:41:29
A/18
49
1296
Škerlep
Marko
TOPDOM
SLO
0:16:20
0:24:25
0:41:30
E/1
50
1270
Pavlin
Sebastian
Marathon Novo mesto
SLO
0:16:20
0:24:26
0:41:31
C/15
51
880
Zagar
Marko
SLO
0:16:26
0:24:29
0:41:39
B/13
52
1452
Muratovič
Vladimir
HERVIS
SLO
0:16:52
0:24:46
0:41:40
A/19
53
1196
Zagar
Peter
SLO
0:16:28
0:24:35
0:41:51
C/16
54
1216
Furman
Jaka
Zdrave vrednote
SLO
0:16:50
0:24:51
0:41:57
C/17
55
243
Smrkolj
Luka
SLO
0:16:20
0:24:36
0:42:00
C/18
56
1286
Korošec
Matevz
Športna Skupina _Vita_
SLO
0:16:48
0:24:57
0:42:05
B/14
57
1401
Gruber
Mitja
Coca Cola
SLO
0:16:16
0:24:22
0:42:06
C/19
58
1191
Nasevski
Hristijan
SLO
0:16:44
0:25:03
0:42:12
A/20
59
138
Vrzina
Zoran
MARATON NOVO MESTO
SLO
0:16:33
0:24:47
0:42:14
C/20
60
1277
Gašperšič
Jure
FIT Klub Novo mesto
SLO
0:17:32
0:25:40
0:42:26
C/21
61
1141
Dolzan
Rok
Conditus
SLO
0:17:09
0:25:20
0:42:33
B/15
62
1260
Stozer
Robert
SLO
0:17:48
0:25:55
0:42:41
C/22
63
1275
Hribar
Borut
Marathon Novo mesto
SLO
0:17:27
0:25:39
0:42:45
C/23
64
698
Bator
Zsolt
AUT
0:16:39
0:24:59
0:42:48
A/21
65
1340
Mavser
Erik
SLO
0:17:12
0:25:33
0:42:50
A/22
66
182
Kovač
Blaz
SLO
0:16:45
0:25:12
0:42:56
A/23
67
1378
Tominc
Nejc
SLO
0:16:42
0:25:01
0:42:57
A/24
68
578
Horvat
Bojan
LjTekači
SLO
0:17:53
0:26:18
0:43:08
C/24
69
641
Košir
Enej
SLO
0:16:59
0:25:15
0:43:14
A/25
70
877
Ficko
David
SLO
0:16:43
0:25:20
0:43:23
A/26
71
1370
Gregorc
Nejc
Double B gym
SLO
0:16:29
0:25:12
0:43:25
A/27
72
1144
Gregorčič
Rok
Conditus
SLO
0:17:49
0:26:13
0:43:30
B/16
72
1120
Vilhar
Primoz
Veliko Otoški tekači
SLO
0:16:39
0:24:56
0:43:30
B/16
74
1119
Rajh
Zvonko
SD Brunsvik
SLO
0:17:17
0:25:42
0:43:32
E/2
75
1406
Berčič
Zoran
Iskraemeco
SLO
0:17:16
0:25:56
0:43:33
E/3
76
269
Mozetič
Robert
BARKOVLJANSKI TEKAčI
ITA
0:17:43
0:26:09
0:43:42
D/5
77
1397
Zoubek
Miha
Happy Gym
SLO
0:16:25
0:25:51
0:43:43
B/18
78
220
Plesnik
Klemen
SLO
0:17:02
0:25:43
0:43:44
B/19
79
1419
Langus
Matej
Iskraemeco
SLO
0:18:03
0:26:24
0:43:45
A/28
80
1411
Budna
Aljoša
Iskraemeco
SLO
0:17:36
0:26:04
0:43:55
C/25
81
610
Lokar
Igor
Tekaško društvo MiTek
SLO
0:17:44
0:26:19
0:44:02
C/26
82
1349
Čufer
Tomaz
SLO
0:17:13
0:25:51
0:44:08
B/20
83
1535
Podlogar
Dušan
SLO
0:17:14
0:25:54
0:44:09
E/4
84
1180
Adlešič
Jernej
PLUS PLU
SLO
0:17:37
0:26:08
0:44:14
C/27
85
1360
Walcher
Sebastian
AUT
0:18:00
0:26:25
0:44:16
C/28
85
1478
Skočić
Ivica
Coca Cola
CRO
0:17:42
0:26:10
0:44:16
C/28
85
1410
Bijol
Janez
Iskraemeco
SLO
0:17:54
0:26:22
0:44:16
D/6
88
1440
Sešelj
Rok
HELLA SATURNUS
SLO
0:17:34
0:26:05
0:44:18
A/29
89
1518
Prasch
Thomas
GER
0:18:16
0:26:43
0:44:21
C/30
89
310
Starman
Gorazd
Vitezi Dobrega Teka
SLO
0:18:02
0:26:38
0:44:21
B/21
91
1272
Škrbec
Robert
Marathon Novo mesto
SLO
0:17:27
0:26:13
0:44:22
C/31
92
303
Hrovat
Uros
Dunking Devils
SLO
0:18:07
0:26:38
0:44:23
B/22
93
615
Vok
Tomaz
SLO
0:17:19
0:26:02
0:44:24
D/7
94
794
Karahasanović
Alen
Tekaška skupina zagorska dolina
SLO
0:17:38
0:26:20
0:44:26
B/23
95
475
Zupan
Jaka
ŠKD Marjetica
SLO
0:17:57
0:26:32
0:44:32
C/32
96
956
Podobnik
Aleš
SLO
0:17:55
0:26:40
0:44:36
B/24
97
1075
Gomboši
Borut
AK Anja
SLO
0:17:58
0:26:34
0:44:48
C/33
98
1481
Geroni
Rok
SLO
0:18:02
0:26:44
0:44:53
A/30
99
857
Colic
Nikola
Delta Runing Team
SRB
0:18:36
0:27:11
0:44:59
A/31
100
170
Arh
Tomaz
SLO
0:18:05
0:26:45
0:45:00
C/34
1
2
3
4
5
6