Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Slovenska Bistrica, 30.1.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1394174Benko ŽigaKLC19986.930,119
29914517Subašič DinoVEL19996.970,148
39814518Subašič AlenVEL19997.070,133
41014619Celec NinoASB19977.100,124
5574217Lorbar Staš TinPMB20057.330,154

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1182826Modrijančič KlemenASB20057.310,131
2212827Veilguni AnejASB20027.390,189
3205582Ritlop ŽanASB20067.430,168
4614883Rozman Marinčič RokPMB20037.480,177
548883Hvalec JanPMB2003DNF0,175

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19914517Subašič DinoVEL1999q7.000,179
2394174Benko ŽigaKLC1998q7.030,135
31014619Celec NinoASB1997q7.070,142
49814518Subašič AlenVEL1999q7.140,141
5574217Lorbar Staš TinPMB2005q7.220,140
6182826Modrijančič KlemenASB2005q7.340,128
7205582Ritlop ŽanASB2006q7.390,191
8212827Veilguni AnejASB2002q7.410,174
9548883Hvalec JanPMB2003q7.440,206
10614883Rozman Marinčič RokPMB2003q7.500,150
1111010383Hudournik RokVEL20047.590,183
12866167Merc MarcelPT20067.610,222
13585165Milivojević LukaPMB20057.720,181
146017357Oražem TimPMB20027.960,181
155311776Drebot DmytroPMB20068.050,158
161511334Hrup ŽigaASB20068.130,163
1748358Šoba AlbertMASS19598.280,160
1093824Kumar GalOL1999DNS
340Prpić MatijaCRO1997DNS
380Revignas DamianoITA1977DNS
320Cik Stjepan JanCRO2002DNS
4510885Dragoljević BorislavMASS1995DNS
330Milanović AntonCRO2001DNS
350Šiljan DavidCRO1994DNS
126432Falnoga PatrikASB2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19914517Subašič DinoVEL1999q7.000,179
2614883Rozman Marinčič RokPMB2003q7.500,150
36017357Oražem TimPMB20027.960,181
45311776Drebot DmytroPMB20068.050,158
320Cik Stjepan JanCRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1182826Modrijančič KlemenASB2005q7.340,128
21511334Hrup ŽigaASB20068.130,163
348358Šoba AlbertMASS19598.280,160
350Šiljan DavidCRO1994DNS
1093824Kumar GalOL1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11014619Celec NinoASB1997q7.070,142
29814518Subašič AlenVEL1999q7.140,141
3574217Lorbar Staš TinPMB2005q7.220,140
4212827Veilguni AnejASB2002q7.410,174
511010383Hudournik RokVEL20047.590,183

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1205582Ritlop ŽanASB2006q7.390,191
2548883Hvalec JanPMB2003q7.440,206
3585165Milivojević LukaPMB20057.720,181
340Prpić MatijaCRO1997DNS
126432Falnoga PatrikASB2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1394174Benko ŽigaKLC1998q7.030,135
2866167Merc MarcelPT20067.610,222
4510885Dragoljević BorislavMASS1995DNS
330Milanović AntonCRO2001DNS
380Revignas DamianoITA1977DNS