Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 15.1.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016953Jenko NikaVEL20027.820,188
206776Rus AnaTRK20037.840,176
3012719Trajkovič GalaASB19987.860,227
406854Erjavec AnaKRO20047.880,153
506262Srebot LucijaGO20047.910,192
609990Emini MilicaMASS19997.920,157

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104761Radovan MašaKRKA20057.950,172
206929Hribar LinaMASS20057.990,212
307449Frangež MajaPMB20058.130,211
405026Šeruga SaraPT20048.210,206
06885Kernel DašaMASS2006DNS
05100Vehovar EmaMASS2007DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1011640Vidic MancaKRKA20078.150,366
207969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.200,190
305366Rotar Paušič LinaKRO20058.220,183
408076Suhovršnik KarinKLC20048.280,270
508174Tomšič KatjaKRO20088.310,229
06560Ferfolja NežaŠPELA2007DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1016953Jenko NikaVEL2002q7.780,148
206776Rus AnaTRK2003q7.800,176
309990Emini MilicaMASS1999q7.820,236
4012719Trajkovič GalaASB1998q7.860,137
506854Erjavec AnaKRO2004q7.880,179
606262Srebot LucijaGO2004q7.930,169
705100Vehovar EmaMASS2007q8.000,179
806885Kernel DašaMASS2006q8.010,225
906929Hribar LinaMASS2005q8.020,202
1004761Radovan MašaKRKA2005q8.050,189
1107449Frangež MajaPMB2005q8.150,248
1205026Šeruga SaraPT2004q8.190,172
13011640Vidic MancaKRKA2007q8.190,156
1405366Rotar Paušič LinaKRO2005q8.200,213
1508076Suhovršnik KarinKLC2004q8.210,156
1608174Tomšič KatjaKRO2008q8.220,153
1706560Ferfolja NežaŠPELA2007q8.270,253
1805254Breznik NinaAKR20038.300,153
1807969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA2007q8.300,198
2006209Tičič TejaŽALEC20068.35
2106187Miklaužič GajaŽALEC20078.350,171
2208404Murn ŽivaGO20058.370,231
2306627Stepišnik NežaŽALEC20078.400,451
2407349Voglar JulijaPMB20078.410,230
2508097Grilc SuziBLED20068.420,179
260730Kočar KarinTRK20028.430,205
27010029Petek Lara EmilijaKLC20078.470,177
2805320Turčin IvaPMB20058.480,282
2909866Pirnat Živanović NikitaPMB20088.520,280
3008877Škraba LiliAADS20098.550,201
3105493Vacik EmaKRO20068.57
3205096Štefan EmaŽALEC20078.590,260
3306852Brun AljaGO20068.600,192
3405358Gorenčič ElizaMASS20078.610,228
34010500Šekoranja EvaŽALEC20068.610,208
3608734Vrečar KatjaKRO20068.620,151
3704206Gajer ZojaPMB20058.650,207
38010543Selič ZaraPMB20088.650,148
3907944Gadnik TinaGO20038.66
4007964Mantelj NejaKRKA20088.670,199
4108412Kralj UmaŠTA20078.680,392
4209316Sejdinoska LauraKRO20088.780,172
4307945Gadnik AnaGO20038.790,212
44010233Novak ZarjaKRO20068.810,191
4509740Goter EvaKLC20058.810,299
4603964Žižek ZarjaMASS20098.840,190
4709107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.860,215
4807761Lavrih TjašaŠPELA20068.870,530
4906800Strmole LucijaKRKA20078.910,222
50011103Lepin LaraKRO20078.920,405
51010127Ibrčič TjašaAADS20078.920,173
5207294Novak LindaASB20088.920,208
53010548Tatrai Kovacs Kinga AvilaLDA20088.940,259
5409920Rižmarič Hladnik NežaBLED20088.950,200
55011324Slivnikar Ocvirk IzaKLC20068.950,218
5604509Ranzinger SaraŽALEC20058.970,293
57010122Ožegović DorianaAADS20108.980,182
5808339Jurjevčič MarušaŠPELA20078.980,206
5905731Premzl MajaŠTA20068.980,391
6009807Jukić EmaLDA20079.000,317
61010834Brodnjak AnaMASS20099.030,176
62010060Pipan LeticijaMASS20089.050,152
6308084Cetinski KatarinaMASS20119.070,255
6406155Ropoša SaraPMB20079.090,177
6508862Ciber KajaMASS20069.130,255
6607438Drobnak ZojaPMB20089.140,183
66011652Horvat NikaLDA20089.140,183
68010026Gradišar BrinaMASS20079.150,218
6909823Horvat DoraLDA20079.160,337
70011207Pleić Ela LanaKRO20089.220,217
7108213Šućur SandraMASS20119.26
72011645Zajec MimiMASS20129.270,194
73011218Završnik KiaraKRO20079.270,168
7408416Žiberna AlinaKRO20089.36
75010376Budna AjdaŠDB20119.400,250
76011158Štamfelj TajaKRKA20079.450,189
77010241Gajić NoellMASS20079.47
78011220Mihajlović MarinaKRO20079.50
79010912Krautberger ManjaPMB20089.55
8005984Bergant NatiMASS20099.590,195
81010006Srdić SofiaKRO20089.59
8209787Blatnik KiaraŠDB20109.62
8304983Lah SonjaAADS20099.75
8409800Radej NikaŠDB20099.81
8507385Eržen KatarinaMASS20109.850,266
86011580Koprivšek TamaraAADS20119.910,243
87011497Janež PolonaŠPELA20129.930,246
8809145Zupančič MegiKRO20139.980,258
89011541Grad Lila JulijaŠPELA201110.020,159
90011044Černe Radobuljac HanaMASS201110.05
91010935Rigler MarušaMASS201110.06
92010620Norčič KlaraMASS201110.09
93010979Čerin AnikaAADS200910.130,222
94011472Turčin AnjaPMB201210.18
9500Bosnić TajaMASS201210.22
9607365Žuraj JulijaMASS200910.23
97011219Artuković NerminaKRO200810.30
98011484Brulc Lengar NinaKRO201210.68
99011206Selič MancaKRO201110.710,334
100011488Radilj TamaraKRO201210.820,218
101011403Vesić Đurić AnaKRO200810.84
102010601Leskovar MiaKRO201111.370,204
04083Velkavrh TisaMASS2009DQ
011591Zei AnikaŠTA2012DNS
07949Bikar Kern PikaTRK2006DNS
011540Mešić LejlaAADS2009DNS
08398Podgoršek AjdaMASS2008DNS
07351Pipan ZaraPMB2008DNS
010051Pori IvaŽALEC2009DNS
010742Kotelevska AlisaŠTA2008DNS
010348Čeru OlivijaŠPELA2011DNS
05551Turčin NinaPMB2007DNS
05629Brezac TajaPMB2008DNS
07620Tomplak TjašaŽALEC2009DNS
08520Predanič JulijaMASS2010DNS
010937Mazi LanaMASS2010DNS
06746Pečanac JulijaPMB2008DNS
010312Dolinšek Žana ŽaklinAADS2009DNS
010010Novak LizaŽALEC2009DNS
010612Muhič AnjaMASS2011DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011645Zajec MimiMASS20129.270,194
2011497Janež PolonaŠPELA20129.930,246
309145Zupančič MegiKRO20139.980,258
4011472Turčin AnjaPMB201210.18
500Bosnić TajaMASS201210.22
6010601Leskovar MiaKRO201111.370,204

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011541Grad Lila JulijaŠPELA201110.020,159
2010935Rigler MarušaMASS201110.06
3011484Brulc Lengar NinaKRO201210.68
4011206Selič MancaKRO201110.710,334
5011488Radilj TamaraKRO201210.820,218
011591Zei AnikaŠTA2012DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108213Šućur SandraMASS20119.26
2011580Koprivšek TamaraAADS20119.910,243
3011044Černe Radobuljac HanaMASS201110.05
4010620Norčič KlaraMASS201110.09
010612Muhič AnjaMASS2011DNS
010348Čeru OlivijaŠPELA2011DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108084Cetinski KatarinaMASS20119.070,255
2010376Budna AjdaŠDB20119.400,250
3010979Čerin AnikaAADS200910.130,222
04083Velkavrh TisaMASS2009DQ
08520Predanič JulijaMASS2010DNS
010051Pori IvaŽALEC2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
105984Bergant NatiMASS20099.590,195
209800Radej NikaŠDB20099.81
307365Žuraj JulijaMASS200910.23
010312Dolinšek Žana ŽaklinAADS2009DNS
010937Mazi LanaMASS2010DNS
011540Mešić LejlaAADS2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1010122Ožegović DorianaAADS20108.980,182
2010834Brodnjak AnaMASS20099.030,176
3010006Srdić SofiaKRO20089.59
409787Blatnik KiaraŠDB20109.62
504983Lah SonjaAADS20099.75
607385Eržen KatarinaMASS20109.850,266

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108877Škraba LiliAADS20098.550,201
209316Sejdinoska LauraKRO20088.780,172
303964Žižek ZarjaMASS20098.840,190
4011403Vesić Đurić AnaKRO200810.84
07620Tomplak TjašaŽALEC2009DNS
010010Novak LizaŽALEC2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011640Vidic MancaKRKA2007q8.190,156
205358Gorenčič ElizaMASS20078.610,228
309107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.860,215
4010127Ibrčič TjašaAADS20078.920,173
5011207Pleić Ela LanaKRO20089.220,217
6011219Artuković NerminaKRO200810.30

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1010029Petek Lara EmilijaKLC20078.470,177
2011103Lepin LaraKRO20078.920,405
3011652Horvat NikaLDA20089.140,183
4011218Završnik KiaraKRO20079.270,168
5010241Gajić NoellMASS20079.47
6011220Mihajlović MarinaKRO20079.50

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
106800Strmole LucijaKRKA20078.910,222
206155Ropoša SaraPMB20079.090,177
3010026Gradišar BrinaMASS20079.150,218
4010912Krautberger ManjaPMB20089.55
010742Kotelevska AlisaŠTA2008DNS
07351Pipan ZaraPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
107294Novak LindaASB20088.920,208
209920Rižmarič Hladnik NežaBLED20088.950,200
3010060Pipan LeticijaMASS20089.050,152
407438Drobnak ZojaPMB20089.140,183
509823Horvat DoraLDA20079.160,337
608416Žiberna AlinaKRO20089.36

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1010543Selič ZaraPMB20088.650,148
207964Mantelj NejaKRKA20088.670,199
3010548Tatrai Kovacs Kinga AvilaLDA20088.940,259
408339Jurjevčič MarušaŠPELA20078.980,206
5011158Štamfelj TajaKRKA20079.450,189
06746Pečanac JulijaPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
109866Pirnat Živanović NikitaPMB20088.520,280
205096Štefan EmaŽALEC20078.590,260
308412Kralj UmaŠTA20078.680,392
409807Jukić EmaLDA20079.000,317
05551Turčin NinaPMB2007DNS
05629Brezac TajaPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108174Tomšič KatjaKRO2008q8.220,153
206560Ferfolja NežaŠPELA2007q8.270,253
307969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA2007q8.300,198
406187Miklaužič GajaŽALEC20078.350,171
506627Stepišnik NežaŽALEC20078.400,451
08398Podgoršek AjdaMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (15. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
105100Vehovar EmaMASS2007q8.000,179
205254Breznik NinaAKR20038.300,153
307349Voglar JulijaPMB20078.410,230
404206Gajer ZojaPMB20058.650,207
509740Goter EvaKLC20058.810,299
607761Lavrih TjašaŠPELA20068.870,530

KVALIFIKACIJE po skupinah (16. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
104761Radovan MašaKRKA2005q8.050,189
205366Rotar Paušič LinaKRO2005q8.200,213
308076Suhovršnik KarinKLC2004q8.210,156
405493Vacik EmaKRO20068.57
5010233Novak ZarjaKRO20068.810,191
608862Ciber KajaMASS20069.130,255

KVALIFIKACIJE po skupinah (17. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
10730Kočar KarinTRK20028.430,205
207944Gadnik TinaGO20038.66
3011324Slivnikar Ocvirk IzaKLC20068.950,218
404509Ranzinger SaraŽALEC20058.970,293
505731Premzl MajaŠTA20068.980,391
07949Bikar Kern PikaTRK2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (18. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108097Grilc SuziBLED20068.420,179
205320Turčin IvaPMB20058.480,282
306852Brun AljaGO20068.600,192
4010500Šekoranja EvaŽALEC20068.610,208
508734Vrečar KatjaKRO20068.620,151
607945Gadnik AnaGO20038.790,212

KVALIFIKACIJE po skupinah (19. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
106885Kernel DašaMASS2006q8.010,225
206929Hribar LinaMASS2005q8.020,202
307449Frangež MajaPMB2005q8.150,248
405026Šeruga SaraPT2004q8.190,172
506209Tičič TejaŽALEC20068.35
608404Murn ŽivaGO20058.370,231

KVALIFIKACIJE po skupinah (20. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1016953Jenko NikaVEL2002q7.780,148
206776Rus AnaTRK2003q7.800,176
309990Emini MilicaMASS1999q7.820,236
4012719Trajkovič GalaASB1998q7.860,137
506854Erjavec AnaKRO2004q7.880,179
606262Srebot LucijaGO2004q7.930,169