Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 13.3.2021

SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12432508Zbičajnik KarolinaŠTA200525.530,181
22184220Korošec GajaSLG200525.860,145
3497557Šter NikaDOM200426.410,188
41805617Janža KlaraPOM200726.570,141
52247826Šinkec NikaŠEN200526.680,161
62058471Brinjevec KajaRUD200727.130,124
71004129Butala NinaKRKA200427.300,152
81653922Matjašec ZalaPAKG200627.330,183
91717449Frangež MajaPMB200527.490,162
10645283Mager MajaKAK200627.610,331
111734585Gjura MancaPMB200627.830,201
12154310Davidovič LeaNAV200627.850,195
131745320Turčin IvaPMB200527.880,217
141995026Šeruga SaraPT200427.940,143
151594920Vučko TajaOL200528.140,181
161639053Gerič NelaPAKG200728.230,177
172167418Frajdl NejaSLG200428.510,180
18596852Brun AljaGO200628.530,170
192207401Mori TjašaSLG200428.580,198
201014776Grobler TinkaraKRKA200528.670,202
211227875Horvat AdrijanaLDA200528.740,235
22655651Pangerc TiaKAK200728.760,242
231965563Kostanjevec MajaPT200628.770,150
24665286Vučetić IvanaKAK200628.890,202
251839834Poredoš LanaPOM200628.890,170
26222576Šverc MancaSLG200428.910,195
271096799Saje NinaKRKA200428.940,181
281513943Roš ZanaMASS200629.030,180
291044849Mešić NiaKRKA200629.510,107
301568418Novak JulijaOL200429.520,155
311208734Vrečar KatjaKRO200629.520,153
322110400Pohar MetaAKR200729.960,157
332288339Jurjevčič MarušaŠPELA200730.120,123
34146754Grašič JercaAKR200730.700,173
351858751Trajbarič UlaPOM200731.350,167
361895877Kavčič ZarjaPSČ200531.600,222
35571Boltežar MajaAKK2006DQ0,198
1577599Perko HanaOL2005DQ0,206
616262Srebot LucijaGO2004DQ0,165
366183Gojčič TinaASB2005DNS
231166Potnik LucijaAKRAD2005DNS
74554Sabothy Polenec KatarinaAKK2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11745320Turčin IvaPMB200527.880,217
21096799Saje NinaKRKA200428.940,181
31895877Kavčič ZarjaPSČ200531.600,222

po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12167418Frajdl NejaSLG200428.510,180
21839834Poredoš LanaPOM200628.890,170
366183Gojčič TinaASB2005DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11734585Gjura MancaPMB200627.830,201
2596852Brun AljaGO200628.530,170
32207401Mori TjašaSLG200428.580,198
35571Boltežar MajaAKK2006DQ0,198

po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1645283Mager MajaKAK200627.610,331
21594920Vučko TajaOL200528.140,181
31208734Vrečar KatjaKRO200629.520,153
4146754Grašič JercaAKR200730.700,173

po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11653922Matjašec ZalaPAKG200627.330,183
21995026Šeruga SaraPT200427.940,143
32110400Pohar MetaAKR200729.960,157
41858751Trajbarič UlaPOM200731.350,167

po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11639053Gerič NelaPAKG200728.230,177
2222576Šverc MancaSLG200428.910,195
31568418Novak JulijaOL200429.520,155
231166Potnik LucijaAKRAD2005DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12058471Brinjevec KajaRUD200727.130,124
21004129Butala NinaKRKA200427.300,152
31044849Mešić NiaKRKA200629.510,107
42288339Jurjevčič MarušaŠPELA200730.120,123

po skupinah (8. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1497557Šter NikaDOM200426.410,188
21717449Frangež MajaPMB200527.490,162
31014776Grobler TinkaraKRKA200528.670,202
41227875Horvat AdrijanaLDA200528.740,235

po skupinah (9. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12247826Šinkec NikaŠEN200526.680,161
21965563Kostanjevec MajaPT200628.770,150
1577599Perko HanaOL2005DQ0,206
74554Sabothy Polenec KatarinaAKK2005DNS

po skupinah (10. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12432508Zbičajnik KarolinaŠTA200525.530,181
21805617Janža KlaraPOM200726.570,141
3655651Pangerc TiaKAK200728.760,242
4665286Vučetić IvanaKAK200628.890,202

po skupinah (11. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12184220Korošec GajaSLG200525.860,145
2154310Davidovič LeaNAV200627.850,195
31513943Roš ZanaMASS200629.030,180
616262Srebot LucijaGO2004DQ0,165