Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma

Novo mesto, 30.1.2021

SKUPNO - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124414585Pogorevc MajaSLG199654.600,148
22512719Trajkovič GalaASB199856.880,180
327217178Dolenc NežaTRK200357.430,206
42622508Zbičajnik KarolinaŠTA200558.320,174
51735928Eržen IzabelaMASS200358.440,283
62451296Sekavčnik ZalaSLG200358.720,199
7586262Srebot LucijaGO200459.180,184
82744548Likar BrinaTRK20051:00.300,249
92424220Korošec GajaSLG20051:00.400,182
1020416485Pirnat Kopač MiaOL20031:00.63
111043081Gimpelj AnaKRKA20021:00.920,272
121817953Mahne AnaMASS20061:00.930,221
131834082Miklavčič TajdaMASS20021:01.740,302
1424615959Verhovnik LanaSLG20011:02.620,162
152754557Likar Nina AnaTRK20041:03.300,150
161355057Vogrič KarinKRO20021:03.410,206
171335493Vacik EmaKRO20061:03.980,221
181329147Sevčnikar NežaKRO20021:04.020,192
191754784Franetič ŽivaMASS20041:04.040,169
20180940Lazar EvaMASS20031:04.870,272
212414142Kelaidis MelinaSLG20041:07.120,178
222038418Novak JulijaOL20041:08.560,162
625283Mager MajaKAK2006DNS
1933980Tukhay VladyslavaMASS1999DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1586262Srebot LucijaGO200459.180,184
21834082Miklavčič TajdaMASS20021:01.740,302
32754557Likar Nina AnaTRK20041:03.300,150
41335493Vacik EmaKRO20061:03.980,221

po skupinah (2. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11043081Gimpelj AnaKRKA20021:00.920,272
21355057Vogrič KarinKRO20021:03.410,206
3180940Lazar EvaMASS20031:04.870,272
625283Mager MajaKAK2006DNS

po skupinah (3. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12622508Zbičajnik KarolinaŠTA200558.320,174
21735928Eržen IzabelaMASS200358.440,283
32744548Likar BrinaTRK20051:00.300,249
41754784Franetič ŽivaMASS20041:04.040,169

po skupinah (4. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12512719Trajkovič GalaASB199856.880,180
227217178Dolenc NežaTRK200357.430,206
32414142Kelaidis MelinaSLG20041:07.120,178
42038418Novak JulijaOL20041:08.560,162

po skupinah (5. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12451296Sekavčnik ZalaSLG200358.720,199
22424220Korošec GajaSLG20051:00.400,182
324615959Verhovnik LanaSLG20011:02.620,162
41329147Sevčnikar NežaKRO20021:04.020,192

po skupinah (6. skupina) - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124414585Pogorevc MajaSLG199654.600,148
220416485Pirnat Kopač MiaOL20031:00.63
31817953Mahne AnaMASS20061:00.930,221
1933980Tukhay VladyslavaMASS1999DNS