Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Moški - skupno
M2
Mladinci
M3
Člani
M4
Mlajši veterani
M5
Veterani
Z
Ženske - skupno
Z2
Mladinke
Z3
Članice
Z4
Mlajše veteranke
Z5
Veteranke
Rezultati
25. Rekord Šmarne gore
Šmarna Gora, 9. 10. 2020
M - Moški - skupno
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Država
Klub
Rezultat
1
305
ABRAHAM Filimon
GER
o
0:10:59
2
306
CACHARD Sylvian
FRA
o
0:11:02
3
301
BEČAN Timotej
SLO
KGT Papež
0:11:12
4
307
MAESTRI Cesare
ITA
o
0:11:13
5
302
KOVAČIČ Luka
SLO
Dynafit - Redbull
0:11:28
6
308
FINE Alexandre
FRA
o
0:11:36
7
311
ŠPANRING Klemen
SLO
AD Slo.Bistrica
0:11:58
8
309
PLAZNIK Matic
SLO
TK Šm.Naveza
0:12:42
9
313
MIKLOŠA Matjaž
SLO
KGT Papež
0:13:00
10
319
RAK Gašper
SLO
TK Šm.Naveza
0:13:01
11
312
ALIČ Simon
SLO
ŠD Nanos
0:13:13
12
315
VOGRIN David
SLO
o
0:13:33
13
310
KRAMARIČ Luka
SLO
B3Servis
0:13:43
14
318
CEDILNIK Andraž
SLO
TK Šm.Naveza
0:13:44
15
329
ABRAM Marko
SLO
PD Podbrdo
0:13:50
16
383
MARINKO Matevž
SLO
LŠD Medvode
0:14:08
17
320
REZAI Bashir
SLO
TK Šm.Naveza
0:14:16
18
384
MARINKO Jaka
SLO
LŠD Medvode
0:14:24
19
316
BOŽIČ Aljaž
SLO
KGT Papež
0:14:29
20
370
SVETINA Aleš
SLO
o
0:14:32
21
359
MARINČ Miha
SLO
Kinmet
0:14:34
22
377
VOGRIN Domen
SLO
o
0:14:37
23
381
ŽITNIK Urban
SLO
KGT Papež
0:14:44
24
376
VELŠE Peter
SLO
o
0:14:45
25
357
LEŠNJAK Blaž
SLO
o
0:14:47
26
326
KASTELIC Peter
SLO
Gibit
0:14:50
27
322
SCHAFFER Miha
SLO
TK Šm.Naveza
0:14:51
28
337
BRKIČ Goran
SLO
o
0:14:56
29
334
BITENC Jure
SLO
Mezare
0:15:03
30
360
NOVAK Blaž
SLO
Adventura Slovenija
0:15:07
31
335
BOHINC Rok
SLO
KGT Papež
0:15:12
32
317
HREN Tine
SLO
TK Šm.Naveza
0:15:16
33
363
PETEK Tomo
SLO
ŠD Šmartno
0:15:19
34
327
MOČNIK Metod
SLO
MM Team /SLO Maraton
0:15:36
35
348
HABJAN Žiga
SLO
o
0:15:40
36
380
ZORMAN Tilen
SLO
o
0:15:41
37
368
SMREKAR Gabrijel
SLO
TK Šm.Naveza
0:15:42
38
371
ŠADL Matej
SLO
Amfibija
0:15:47
39
361
OSOLNIK Damjan
SLO
o
0:15:48
40
382
ŽNIDARŠIČ Aljoša
SLO
ML Team
0:15:53
41
323
ŽERJAV Domen
SLO
TK Šm.Naveza
0:16:02
42
375
TREVEN Primož
SLO
o
0:16:15
43
367
SLADIČ Matej
SLO
Gibit
0:16:16
44
325
KRNC Matjaž
SLO
TK Šm.Naveza
0:16:26
45
330
BABŠEK Peter
SLO
ROG Ljubljana
0:16:28
46
345
GALIN Bojan
SLO
ŠKD Mekinje
0:16:47
47
344
FLEK Marko
SLO
Gibit
0:16:51
48
378
VRABL Sebastijan
SLO
o
0:16:56
49
336
BOZIC Robert
SLO
o
0:16:57
50
324
ČEŠNOVAR Jure
SLO
TK Šm.Naveza
0:17:01
51
379
ZOR Borut
SLO
Gibit
0:17:11
52
356
LAPUH Rok
SLO
Gibit
0:17:19
53
332
BAVDEK Dare
SLO
Team Grmada
0:17:22
54
374
TACAR Pino
SLO
o
0:17:24
55
351
JAVORNIK Andrej
SLO
Gibit
0:17:27
56
338
CAR Marko
SLO
Gibit
0:17:28
57
372
ŠADL Mitja
SLO
FMF UL
0:17:32
58
333
BENEDIČIČ Matevž
SLO
o
0:17:40
59
328
MOČNIK Martin
SLO
MM Team /SLO Maraton
0:18:02
60
340
ČERNE Andrej
SLO
ŠRD Zajci
0:18:10
61
342
FERBEŽAR Boštjan
SLO
Klub Polet
0:18:15
62
347
GOŠNJAK Lovrenc
SLO
o
0:18:16
63
341
DEBELAK Nejc
SLO
Priprave
0:18:18
64
362
PAPIČ Milivoj
SLO
o
0:18:27
65
355
LAJEVEC Jernej
SLO
Gibit
0:18:35
66
358
MACUH Peter
SLO
Team Grmada
0:18:54
67
349
HRABAR Tomaž
SLO
ŠD AS Inštrukcije
0:19:15
68
339
CVELBAR Igor
SLO
AAO
0:19:25
69
353
KNAVS Anton
SLO
o
0:19:57
70
369
SRŠEN Rajko
SLO
KGT Papež
0:20:09
71
350
HREN Tibor
SLO
TK Šm.Naveza
0:21:09
72
331
BARBO Sebastjan
SLO
o
0:21:10
73
354
KOTAR Dušan
SLO
Pustolovec Rajd
0:21:17
74
352
JERMAN Riko
SLO
Pustolovec Rajd
0:21:32
75
343
FLEK Janez
SLO
o
0:23:33
76
366
SENEGAČNIK Marjan
SLO
Pulse Performance
0:25:11