Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol

Maribor, 8.10.2020

SKUPNO - Krogla, dijaki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DREV GAŠPERIIGIMMB115.44850,0
200OREŠNIK LUKABTŠMB11.77633,0
300GORNIK RENEIIGIMMB111.24601,0
400KIRBIŠ NEO-XANDERZAMS11.10593,0
500MERKAN FILIPIIGIMMB210.99587,0
600SEDLANIČ LARENSERŠMB10.62565,0
700KEREC DENISBTŠMB10.60564,0
800GOROPEVŠEK ROKIIGIMMB210.28545,0
900KOŽELJ MODESTZAMS10.10534,0
1000MAIER MARCELIIGIMMB29.69510,0
1100RAMŠAK MARKZAMS9.31488,0
1200POTOČNIK KLEMENSERŠMB7.93407,0
00PUNGARTNIK GAŠPERIIIGIMMBDNS0
00TOSEVSKI ŽIGAIIIGIMMBDNS0
00PRAH MIHAIIGIMMB1DNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
015.44XX
011.6811.7710.62
011.2411.129.89
010.8410.4411.10
010.9910.0010.70
010.62X10.31
010.3010.6010.52
010.289.599.02
010.109.518.47
08.509.699.28
09.318.818.84
07.577.227.93
0
0
0