Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 26.9.2020

SKUPNO - 1000 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14508244Mohar HanaŠPELA20073:01.30
23966584Bedrač Maksim LaraRUD20073:07.03
3916417Mlekuž MancaBOV20073:08.60
4607503Ogrizek AnaAKŠ20073:09.86
51745396Ivančič EvitaKOB20073:10.46
63415551Turčin NinaPMB20073:12.05
71687498Novak MašaKLC20073:13.48
83065090Bilban SaraNAV20073:14.13
91578850Verneker Ana VitaKAK20083:14.97
103648614Rengeo Marija LucijaPOM20073:15.11
114755705Kramberger AnaŠTA20073:15.64
123356355Ogrinc LanaPMB20083:15.85
132446002Tratar TajaKRKA20083:16.72
143498617Erjavec KatarinaPOM20073:17.40
153588441Horvat LaraPOM20073:20.10
165189582Mežnar MašaVEL20083:20.36
174299797Radej TjašaŠDB20083:21.19
183366746Pečanac JulijaPMB20083:22.16
193559263Gomboc LaraPOM20083:22.58
201527767Lupša LenaKAK20073:22.86
213668751Trajbarič UlaPOM20073:22.89
225284009Kramarič IvanaVRH20073:24.31
23469373Robič MašaAKR20083:25.25
241506625Kogelnik NeliKAK20073:25.59
25985460Jurman MiaBRE20083:29.70
262296392Jereb AnaKRKA20083:30.62
272375948Počrvina AjdaKRKA20073:31.44
28178240Sušnik AtenaAKK20083:32.11
294739062Kovačec GajaŠTA20083:33.00
302655777Klemše NanaKRO20073:35.67
312780Kremenšek TiaLesce20073:36.69
321679761Majoranc ZalaKLC20073:36.75
334719121Bedenik KatarinaŠTA20083:36.92
344875610Ažman ZalaTRK20083:38.48
352235238Borštar ZalaKRKA20073:40.45
361768671Kokole PavlaKOB20083:41.73
3751410040Lojan Modrijan AtenaVEL20073:42.03
382456906Zidar UlaKRKA20083:42.74
394279796Radej AnjaŠDB20073:44.88
403608665Jošar ChiaraPOM20083:55.69
3125641Rotar NinaNAV2007DNF
4479040Janežič ElaŠPELA2007DNS
4006633Tisu NikaSEV2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11527767Lupša LenaKAK20073:22.86
23668751Trajbarič UlaPOM20073:22.89
35284009Kramarič IvanaVRH20073:24.31
4985460Jurman MiaBRE20083:29.70
52296392Jereb AnaKRKA20083:30.62
62375948Počrvina AjdaKRKA20073:31.44
7178240Sušnik AtenaAKK20083:32.11
84739062Kovačec GajaŠTA20083:33.00
92655777Klemše NanaKRO20073:35.67
102780Kremenšek TiaLesce20073:36.69
111679761Majoranc ZalaKLC20073:36.75
124719121Bedenik KatarinaŠTA20083:36.92
134875610Ažman ZalaTRK20083:38.48
142235238Borštar ZalaKRKA20073:40.45
151768671Kokole PavlaKOB20083:41.73
1651410040Lojan Modrijan AtenaVEL20073:42.03
172456906Zidar UlaKRKA20083:42.74
184279796Radej AnjaŠDB20073:44.88
193608665Jošar ChiaraPOM20083:55.69
4006633Tisu NikaSEV2008DNS

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14508244Mohar HanaŠPELA20073:01.30
23966584Bedrač Maksim LaraRUD20073:07.03
3916417Mlekuž MancaBOV20073:08.60
4607503Ogrizek AnaAKŠ20073:09.86
51745396Ivančič EvitaKOB20073:10.46
63415551Turčin NinaPMB20073:12.05
71687498Novak MašaKLC20073:13.48
83065090Bilban SaraNAV20073:14.13
91578850Verneker Ana VitaKAK20083:14.97
103648614Rengeo Marija LucijaPOM20073:15.11
114755705Kramberger AnaŠTA20073:15.64
123356355Ogrinc LanaPMB20083:15.85
132446002Tratar TajaKRKA20083:16.72
143498617Erjavec KatarinaPOM20073:17.40
153588441Horvat LaraPOM20073:20.10
165189582Mežnar MašaVEL20083:20.36
174299797Radej TjašaŠDB20083:21.19
183366746Pečanac JulijaPMB20083:22.16
193559263Gomboc LaraPOM20083:22.58
20469373Robič MašaAKR20083:25.25
211506625Kogelnik NeliKAK20073:25.59
3125641Rotar NinaNAV2007DNF
4479040Janežič ElaŠPELA2007DNS