Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
Z
Ženske - skupno
ZA
Ženske A (14 - 20 let)
ZB
Ženske B (21 - 30 let)
ZC
Ženske C (31 - 40 let)
ZD
Ženske D (41 - 50 let)
ZE
Ženske E (51 - 60 let)
ZF
Ženske F (nad 60 let)
Rezultati
Punce v Jami
Zagorje, 18. 09. 2020
Z - Ženske - skupno
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Klub
Rezultat
1
21
Bende Nataša
0:22:54
2
8
Baš Mateja
0:24:00
3
5
Breznikar Nataša
ŠD Kotredež
0:27:04
4
3
Čebin Lea
ŠD Ravenska vas
0:27:14
5
18
Pristovnik Natalija
ŠD Radost
0:27:22
6
71
Šetar Sanja
0:27:28
7
72
Rogan Saška
0:27:39
8
22
Mlikavzina Katarina
0:28:04
9
13
Petraš Slavka
Pulse performance
0:28:11
10
15
Zalar Nataša
0:28:20
11
17
Hladnik Barbara
Neustavljive
0:28:57
12
24
Golež Jasna
ŠD Radost Celje
0:29:35
13
131
Stegenšek Beti
ŠD Kotredež
0:31:25
14
38
Stegenšek Živa
ŠD Kotredež
0:31:56
15
29
Juvan Maca
ŠD Radost
0:32:06
16
114
Hafner Tanja
0:32:07
17
151
Mars Tadeja
0:32:39
18
11
Presečnik Darinka
Sportno drustvo T. E. A. M
0:32:53
19
162
Hliš Iva
ŠD Radost
0:33:13
20
64
Ferjančič Nataša
0:33:34
21
105
Baumgartner Andreja
ŠD Radost
0:33:42
22
113
Cestnik Katja
0:33:53
23
16
Judež Mojca
0:34:01
24
27
Markelj Ana
0:34:58
25
45
Juvan Katarina
0:34:59
26
83
Brezničar Nataša
Tekači z dodano vrednostjo
0:35:42
27
156
Drolc Milka
0:35:58
28
157
Tičar Marta
0:36:24
29
144
Selan Cilka
0:36:43
30
188
Peternel Darja
HIT MIX PBI
0:36:45
31
184
Lapajne Nataša
Hiit mix pbi
0:37:06
32
121
Jančar Jana
0:37:09
33
183
Vidmar Šinkovec Mojca
Hiit mix pbi
0:37:15
34
119
Cerar Sabina
0:37:24
35
182
Leban Andreja
Hiit mix pbi
0:37:34
36
120
Klopčič Ida
0:37:38
37
39
Golež Alenka
ŠD Radost Celje
0:37:53
38
69
Brečko Danijela
0:38:07
39
108
Fabek Irena
0:38:31
40
104
Skrt Nevenka
ŠD Radost
0:38:47
41
238
Kralj Heda
0:39:03
42
116
Zinner Angelika
0:39:14
43
65
Železnik Tina
0:39:34
44
109
Jordan Rosana
0:39:40
45
106
Debeljak Vanja
ŠD Radost
0:40:17
46
167
Pučnik Lidija
0:40:51
47
96
Božnik Tina
0:41:10
48
95
Majerle Mojca
Energe Team
0:41:25
49
87
Mahkovic Tanja
Mi2
0:41:28
50
138
Ugrin Orjana
0:41:45
51
25
Rugelj Urška
0:42:07
52
133
Kranjc Renata
0:42:14
53
211
Kolar Veronika
0:42:32
54
237
Jevšek Ana
0:43:06
55
268
Romih Helena
0:44:21
56
229
Drnovšek Zlatka
ETI
0:45:37
57
267
Resman Slavica
0:46:14
58
179
Sedelšak Natalija
0:47:34
59
178
Kos Alenka
0:47:58
60
265
Dolanc Irena
0:48:51
61
264
Kos Vanja
0:49:07
62
2
Izlakar Monika
0:52:36
63
181
Ravnikar Hriberšek Irena
0:52:58
64
285
Baloh Mojca
STPŠ Trbovlje
0:53:06
65
286
Podbregar Katja
STPŠ Trbovlje
0:53:20
66
282
Sakelšek Marija
STPŠ Trbovlje
0:53:25
67
283
Perko Natalija
STPŠ Trbovlje
0:53:29
68
236
Tolazzi Mateja
0:53:37
69
284
Jan Danila
STPŠ Trbovlje
0:53:49
70
337
Leskovar Olga
0:54:01
71
336
Sirc Klančnik Jožica
0:54:39
72
334
Ribič Karolina
0:54:46
73
335
Sojč Justika
0:54:51
74
257
Benko Zdenka
1:02:04
75
256
Strnišnik Ranka
1:02:23
76
298
Hanžič Barbara
1:08:48
77
297
Guna Polona
1:09:42
78
296
Smodiš Tjaša
1:09:53