Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajši člani, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11764957Šuštaršič MatevžKRKA200121.560,150
21284174Benko ŽigaKLC199821.790,144
33163824Kumar GalOL199922.370,247
41891825Arnuš MatjažKRO200222.780,213
51719352Krauthaker GalKRKA199922.970,203
6314226Janhuba MatijaOL199923.300,166
73316773Zupanič VitoPMB200223.520,191
1934670Bukovec JanKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajši člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11284174Benko ŽigaKLC199822.320,147
23163824Kumar GalOL199922.690,159
31764957Šuštaršič MatevžKRKA200122.710,149
41891825Arnuš MatjažKRO200223.020,221
51719352Krauthaker GalKRKA199923.060,166
61934670Bukovec JanKRO200223.230,174
7314226Janhuba MatijaOL199923.500,253
845217268Šalamon TimotejVEL200123.530,168
93316773Zupanič VitoPMB200223.540,171
10317217Žorž ŽanADP200123.650,165
112072761Primc LovrencKRO200223.760,156
121726646Kunstek ErikKRKA200124.510,210
133189668Sušec MihaOL200224.800,190
1432717357Oražem TimPMB200224.870,239
25910594Mesec Košir LovroMASS1999DNS
24818Demšar Filip JakobMASS2000DNS
26915817Sekač PinoMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: -0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11284174Benko ŽigaKLC199822.320,147
21719352Krauthaker GalKRKA199923.060,166
345217268Šalamon TimotejVEL200123.530,168
42072761Primc LovrencKRO200223.760,156
53189668Sušec MihaOL200224.800,190
26915817Sekač PinoMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13163824Kumar GalOL199922.690,159
23316773Zupanič VitoPMB200223.540,171
3317217Žorž ŽanADP200123.650,165
41726646Kunstek ErikKRKA200124.510,210
532717357Oražem TimPMB200224.870,239
25910594Mesec Košir LovroMASS1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11764957Šuštaršič MatevžKRKA200122.710,149
21891825Arnuš MatjažKRO200223.020,221
31934670Bukovec JanKRO200223.230,174
4314226Janhuba MatijaOL199923.500,253
24818Demšar Filip JakobMASS2000DNS