Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10OCVIRK Tia VOJNIK200043.021155,0
20JAKLIČ Iza VIČ200143.921113,0
30HROVAT Kim ŠENTJERNEJ200044.411091,0
40ZAKŠEK Klara SAVA KLADNIKA200044.621081,0
50CUKJATI Hana S. GREGORČIČA200044.951066,0
60MENCIN Amadeja ŠENTJERNEJ200145.231054,0
70ORTAR Blažka F. BEVKA TOLMIN200045.241053,0
80CUKJATI Karin S. GREGORČIČA200246.97977,0
90HALER Lea SAVA KLADNIKA200347.35961,0
100STIPANOVIČ Ana GRM200248.82899,0
110JAKOVINA Nika BREŽICE200148.96893,0
120JEJČIČ Gaja DANILA LOKARJA200049.21882,0
130BOHTE Patricija GRM200149.73861,0
140ROTNIK Tina K.D. KAJUHA ŠOŠT.200049.76859,0
150ŠITNIK Anamarija JURIJA DALMATINA200149.83857,0
160STOPAR Martina DANILA LOKARJA200049.94852,0
170ŠERBEC Lucija JURIJA DALMATINA200249.97851,0
180LEBAN Mara Mei F. BEVKA TOLMIN200350.36835,0
190POVHE Amanda TREBNJE200050.60825,0
200MLAKAR Zala TREBNJE200150.88814,0
210KOVAČIČ Lara VOJNIK200050.90813,0
220ZUPANC Hana BREŽICE200051.02808,0
230ŠTIGLIC Sara VIČ200051.24799,0
240KLANČNIK Klara K.D. KAJUHA ŠOŠT.200053.29719,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10HROVAT Kim ŠENTJERNEJ200044.411091,0
20CUKJATI Karin S. GREGORČIČA200246.97977,0
30JAKOVINA Nika BREŽICE200148.96893,0
40ŠERBEC Lucija JURIJA DALMATINA200249.97851,0
50LEBAN Mara Mei F. BEVKA TOLMIN200350.36835,0
60ŠTIGLIC Sara VIČ200051.24799,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10JAKLIČ Iza VIČ200143.921113,0
20CUKJATI Hana S. GREGORČIČA200044.951066,0
30MENCIN Amadeja ŠENTJERNEJ200145.231054,0
40ORTAR Blažka F. BEVKA TOLMIN200045.241053,0
50ŠITNIK Anamarija JURIJA DALMATINA200149.83857,0
60ZUPANC Hana BREŽICE200051.02808,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ZAKŠEK Klara SAVA KLADNIKA200044.621081,0
20JEJČIČ Gaja DANILA LOKARJA200049.21882,0
30BOHTE Patricija GRM200149.73861,0
40ROTNIK Tina K.D. KAJUHA ŠOŠT.200049.76859,0
50MLAKAR Zala TREBNJE200150.88814,0
60KOVAČIČ Lara VOJNIK200050.90813,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10OCVIRK Tia VOJNIK200043.021155,0
20HALER Lea SAVA KLADNIKA200347.35961,0
30STIPANOVIČ Ana GRM200248.82899,0
40STOPAR Martina DANILA LOKARJA200049.94852,0
50POVHE Amanda TREBNJE200050.60825,0
60KLANČNIK Klara K.D. KAJUHA ŠOŠT.200053.29719,0