Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10FRANKO Žiga GRM20007.691206,0
20HOLDINAR Jan OB DRAVINJI20007.701203,0
30GAJIĆ Aleksandar OSKARJA KOVAČIČA20007.851154,0
40LUPŠINA Gal JURIJA DALMATINA20017.881145,0
50PLEVČAK Gašper POLZELA20017.891142,0
60SLEMENŠEK Erik OSKARJA KOVAČIČA20007.911135,0
70JAKŠE David ŠENTJERNEJ20017.911135,0
80BORSAN Primož ŠENTJERNEJ20008.111070,0
90ELKAZ Jasmin VIČ20018.121067,0
100GRADIŠNIK Jaka TREBNJE20008.151058,0
110KASTELIC Luka GRM20008.181049,0
110GOBEC Luka DANILA LOKARJA20008.181049,0
130DEDIĆ Alen I. OŠ ŽALEC20008.191046,0
140BOGATAJ Urban ŽELEZNIKI20008.221037,0
140SOTOVŠEK Matic JURIJA DALMATINA20018.221037,0
160ČULK Leon TREBNJE20008.241030,0
170STIBILJ Rok DANILA LOKARJA20008.251027,0
180LEKŠE Jan SAVA KLADNIKA19998.281018,0
190MIŽE Rok ŽELEZNIKI20008.35997,0
200HAUPTMAN Jakob POLZELA20018.41980,0
200COKAN Jaka I. OŠ ŽALEC20008.41980,0
220MEŽIČ Aleš SAVA KLADNIKA20008.46965,0
230PAVLICA Aljaž VIČ20018.51952,0
240RAVNJAK Aljaž OB DRAVINJI20018.75883,0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: +0,3

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10FRANKO Žiga GRM20007.691206,0
20ELKAZ Jasmin VIČ20018.121067,0
30GRADIŠNIK Jaka TREBNJE20008.151058,0
40SOTOVŠEK Matic JURIJA DALMATINA20018.221037,0
50STIBILJ Rok DANILA LOKARJA20008.251027,0
60LEKŠE Jan SAVA KLADNIKA19998.281018,0
70HAUPTMAN Jakob POLZELA20018.41980,0
80RAVNJAK Aljaž OB DRAVINJI20018.75883,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: +0,6

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10GAJIĆ Aleksandar OSKARJA KOVAČIČA20007.851154,0
20LUPŠINA Gal JURIJA DALMATINA20017.881145,0
30PLEVČAK Gašper POLZELA20017.891142,0
40BORSAN Primož ŠENTJERNEJ20008.111070,0
50GOBEC Luka DANILA LOKARJA20008.181049,0
60DEDIĆ Alen I. OŠ ŽALEC20008.191046,0
70BOGATAJ Urban ŽELEZNIKI20008.221037,0
80ČULK Leon TREBNJE20008.241030,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: +0,3

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10HOLDINAR Jan OB DRAVINJI20007.701203,0
20SLEMENŠEK Erik OSKARJA KOVAČIČA20007.911135,0
30JAKŠE David ŠENTJERNEJ20017.911135,0
40KASTELIC Luka GRM20008.181049,0
50MIŽE Rok ŽELEZNIKI20008.35997,0
60COKAN Jaka I. OŠ ŽALEC20008.41980,0
70MEŽIČ Aleš SAVA KLADNIKA20008.46965,0
80PAVLICA Aljaž VIČ20018.51952,0